Motocykl z dźwiękiem w kartonie

94.02 

Opis

Jeździki cieszą się ogromną popularnością. Uwielbiane są zarówno przez dzieci, jak i ich rodziców. Zapewniają świetną zabawę, a dodatkowo doskonale wpływają na rozwój maluchów. Jeśli szukasz wysokiej jakości jeździka dostępnego w atrakcyjnej cenie, wybierz nasz motocykl dla dzieci marki Dolu. Zapraszamy do zakupu! 

Motocykl z dźwiękiem w kartonie – sklep internetowy 

Szukasz pomysłu na prezent urodzinowy dla dziecka? A może chcesz uszczęśliwić swojego malucha bez okazji? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to koniecznie powinieneś zapoznać się z prezentowanym przez nas zabawkowym motocyklem. Produkt ten napędzany jest przy pomocy pedałów zamontowanych w przednim kole. Posiada on wbudowany klakson z dźwiękiem. Jego solidna konstrukcja i prawidłowe proporcje zapewniają  bezpieczną zabawę oraz utrzymanie odpowiedniej postawy ciała. 

Nasz motocykl dla dzieci marki Dolu gwarantuje wiele chwil radości i wspiera naturalny rozwój maluszka. Rozwija on pracę mózgu, stymuluje zmysły, uczy samodzielnego utrzymywania równowagi oraz wspomaga pracę mięśni i koordynację ruchową. Ponadto zachęca dziecko do aktywności fizycznej i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Należy zaznaczyć, iż z naszego zabawkowego motocykla można korzystać zarówno w domu, jak i na zewnątrz. 

Oferowany motocykl z dźwiękiem wykonany jest z trwałego i wytrzymałego materiału, dzięki czemu służy on przez długi czas, nawet podczas intensywnej eksploatacji. Warto również dodać, że tworzywo, z którego został wyprodukowany, jest w pełni bezpieczne i nietoksyczne. Zabawkowy motocykl przeznaczony jest dla dzieci od 3. roku życia. 

Motocykl dla dzieci marki Dolu – opinie klientów

Chcesz podarować dziecku zabawkę, która nie tylko zapewni mu mnóstwo świetnej zabawy, ale również pozytywnie wpłynie na jego rozwój? Sięgnij po motocykl zabawkowy marki Dolu. Produkt ten ma wiele zalet, dlatego cieszy się świetnymi opiniami. Klienci doceniają go przede wszystkim za jakość, trwałość, wytrzymałość i estetykę. Konsumenci podkreślają, iż dzięki niemu maluchy chętniej spędzają czas na świeżym powietrzu i są bardziej aktywne. 

Nasz motocykl z dźwiękiem w kartonie często wybierany jest na prezent. Doskonale sprawdza się on jako upominek urodzinowy i świąteczny. Sprawia on maluchom wiele radości i gwarantuje świetną zabawę na długie godziny. 

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat prezentowanego motocykla dla dzieci? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na pytania i zdradzimy Ci szczegóły na temat oferowanego produktu. 

Informacje dodatkowe

Waga 3 kg