Mój pierwszy zwierzak blue

30.45 

Opis

Pluszowe zwierzątka to szczególne zabawki, które kochają wszystkie dzieci. Pluszowy piesek z zamykanym kojcem w kolorze niebieskim to nowa, bardziej angażująca uwagę dziecka wersja tradycyjnej zabawki. Dodatkowe akcesoria uczą opieki i odpowiedzialności, dając dziecku wiele możliwości i wariantów zabawy. Kojący kolor i faktura pluszowego pieska uspokoją dziecko, a atrakcyjne akcesoria pozwalają na skupienie uwagi i zachęcają do wykonywania dodatkowych czynności podczas zabawy. Pluszowy piesek to wspaniała edukacyjna zabawka, mająca szansę stać się ulubionym pupilem twojego dziecka.
Cechy produktu:
Odpowiedni dla dzieci od 2 lat.
Wymiary: 15,5 cm x 20 cm x 15,5 cm 
Do pieska-zabawki dołączone akcesoria do pielęgnacji i jedzenia: grzebień, lusterko, miska, butelka, kość.
Korzyści rozwojowe dla dziecka:
Zabawa pluszowymi zwierzątkami jest naturalnym i ważnym elementem rozwoju dziecka, który warto wspierać. Dodatkowe cechy zabawki angażują wiele zmysłów dziecka, rozwijają wyobraźnię i kreatywność. Opieka nad Pierwszym Zwierzakiem uczy odpowiedzialności i systematyczności, jednocześnie pomagając rozwijać pozytywne postawy u dziecka. Zabawka ma szansę stać się ulubionym pupilem dziecka, pomagającym oswajać się z nowymi sytuacjami.
 

 Odpowiedni dla dzieci od 2 lat.Wymiary: 15,5 cm x 20 cm x 15,5 cmDo pieska-zabawki dołączone akcesoria do pielęgnacji i jedzenia: grzebień, lusterko, miska, butelka, kość. 

Informacje dodatkowe

Waga 044 kg
Wymiary 30 × 153 × 156 cm