Mój pierwszy jeździk z dźwiękiem

44.07 

Opis

Mój pierwszy jeździk z dźwiękiem to idealna propozycja dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Pozwala ona na jeszcze skuteczniejsze wspieranie rozwoju dziecka, również jeśli chodzi o prawidłową motorykę. Jeździk dla dzieci jest idealnym narzędziem do tego, aby Twój maluch mógł ćwiczyć sprawność ruchową także poprzez zabawę. Dostępny w naszym sklepie produkt z powodzeniem może być używany na wiele sposobów. Początkowo dziecko może być jedynie przewożone w jeździku przez rodzica, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby później samodzielnie korzystało z zabawki, używając dołączonego z tyłu pojazdu pchacza. Jeździk dla dzieci świetnie wspiera także pierwsze próby poruszania się na małych pojazdach – przy jego użyciu dziecko może bez problemu zrozumieć mechanizm odpychania, samodzielnie przemieszczając się podczas siedzenia na jeździku. Dla małych dzieci jest to właściwie najlepsza forma poznawania swoich możliwości w zakresie motoryki, a także dalszego ich rozwijania. 

Sposób na odkrywanie świata – mój pierwszy jeździk z dźwiękiem

Jeździk dla dzieci swoją atrakcyjność dla najmłodszych prezentuje nie tylko poprzez możliwości poruszania się, ale także dodatkowe elementy wyposażenia. W swoich pozytywnych opiniach rodzice zwracają uwagę na fakt, że jeździk ten jest idealną propozycją nawet dla dzieci, które wyjątkowo trudno jest czymkolwiek zająć. Jeździk wyposażony jest w specjalną skrytkę na dole pojazdu, w której dziecko może schować własne skarby. Jest to więc szczególnie przydatny element wyposażenia w trakcie spaceru – podczas mniejszych i większych wypraw dziecko może poznawać świat na jeździku, by potem schować w nim skarby zebrane podczas wyjścia. 

Pierwsze podróże dziecka – mój pierwszy jeździk z dźwiękiem

Dodatkowym atutem pierwszego jeździka marki Dula jest wyposażenie go w plastikową atrapę telefonu, znajdującego się tuż pod kierownicą. Dzięki niemu dziecko zyskuje dodatkową możliwość zajęcia się w czasie jazdy. Twoja pociecha może także komunikować swoją jazdę przez klakson, który został wbudowany w kierownicę jeździka dla małych dzieci. 

Sprawia to wrażenie, że dziecko posiada swój pierwszy pojazd, specjalnie dostosowany do jego potrzeb oraz możliwości. 

Wszystkie te możliwości są dostępne dzięki wyjątkowo atrakcyjnej cenie produktu. 

  • 2 funkcje – pchacz oraz jeździk,
  • wymiary: 37 x 47 x 21 cm,
  • może być używany na zewnątrz oraz wewnątrz,
  • wykonany z wysokiej jakości tworzywa,
  • dodatkowe elementy wyposażenia: schowek pod siedzeniem, klakson w kierownicy, atrapa telefonu.

Informacje dodatkowe

Wymiary 208 × 18 × 483 cm