Minnie Mouse komplet do piasku 7 el.

11.22 

Opis

Ciężko spotkać dziś dziecko, które nie chociaż raz nie widziało jakieś kreskówki z Myszką Miki. “Najsłynniejsza mysz świata” oraz jej przyjaciele regularnie powracają, aby zachwycać kolejne pokolenia maluchów. Nie ma w tym zatem nic dziwnego, że pociechy chciałyby jakieś gadżety oraz przedmioty, na których widnieje wizerunek jednego z ich ulubionych bohaterów. Z tego względu oferowany przez nas komplet Myszka Miki – zabawki do piaskownicy będzie doskonałą propozycją na prezent z dowolnej okazji. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze specyfikacją tego unikalnego produktu.

Mickey Mouse – komplet do piasku 7 el

Na tej podstronie w naszym sklepie internetowym możesz nabyć wysokiej jakości komplet do zabawy piasku w kolorach zielonym i różowym, na których znajdują się specjalnie naniesione grafiki z wizerunkami Myszki Miki, oraz jego przyjaciół. W zestawie znajduje się głębokie, kwadratowe wiaderko, za pomocą którego z łatwością można stawiać babki z piasku, łopatka, którą może wykonywać nowe dołki, grabki, które dają możliwość wyrównania powierzchni, młynek, sitko oraz foremka. Dzięki takiemu kompletowi, Twoja pociecha ma w zasadzie nieograniczone niczym możliwości zabawy w piaskownicy. Tym bardziej że widnieją na nim urocze grafiki z Myszką Miki i jej przyjaciółmi, czyli bohaterów, którzy są bardzo uwielbiani przez dzieci.

Postaw na sprawdzony sklep

Nasza firma funkcjonuje na rynku już od długiego czasu, stale dostarczając klientom wysokiej jakości zabawki i akcesoria dla dzieci, które charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością oraz świetnym designem. Od samego początku naszej działalności stawiamy dobro i zadowolenie naszych klientów na pierwszym miejscu. Z tego względu dokładamy też wszelkich starań, aby nasz asortyment był zawsze możliwie jak najbardziej rozbudowany. Pozwala nam to również zadbać o to, aby każda osoba, która zdecydowała się korzystać z naszego sklepu, mogła znaleźć w nim to, czego właśnie potrzebuje.

Opinie dotychczasowych klientów są bardzo pozytywne. Chwalą oni w zasadzie wszystko – od bardzo dobrej jakości produktu, przez miłą obsługę, a także bardzo przystępną cenę, a więc w zasadzie – nic dodać, nic ująć.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem czegokolwiek z naszej oferty, to serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia. Jeśli natomiast chcesz nam zadać jakieś pytanie, to prosimy o kontakt – z chęcią udzielimy na nie odpowiedzi.

Dodatkowe informacje

Waga 027 kg
Wymiary 20 × 18 × 32 cm