Minnie Mouse/Disney Princess łopata długa z IML

7.18 

Opis

Zabawy z wykorzystaniem piasku stanowią nie tylko zajęcie dostarczające dzieciom frajdy. To także czynność, która umożliwia kształtowanie dziecięcej wyobraźni, zdolności manualnych, koordynacji wzrokowo-ruchowej, a nawet pozytywnie wpływa na rozwój dziecięcego mózgu. Z tego względu rodzice powinni jak najczęściej pozwalać pociechom tworzyć różnego rodzaju budowle z piasku w ogrodzie, piaskownicy w parku czy na plaży, a gdy sami do niej dołączą, zabawa będzie jeszcze lepsza!

Myszka Minnie – zabawkowa łopata

W naszym sklepie prezentujemy łopatę do zabaw w piasku przeznaczoną dla dziewczynek. W końcu nie tylko chłopcy mogą budować zamki, księżniczki także świetnie sobie z tym poradzą. Piękny, różowy kolor oraz aplikacja przedstawiająca ukochaną Myszkę Minnie bądź znane z animacji Disneya księżniczki jeszcze bardziej zachęcą dziewczynki do zabawy.

Minnie Mouse/Disney Princess łopata długa z IML posiada poręczny chwytak oraz sporej wielkości szuflę, dzięki której kopanie pójdzie bardzo sprawnie. Oba elementy zostały stworzone z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Plastik jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, jak zimno, ciepło, woda czy sól morska. Ponadto tworzywo to jest bezpieczne dla dzieci, ponieważ nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Pomiędzy chwytakiem a szuflą znajduje się wytrzymały na zginanie, mocny trzonek wykonany z metalu.

Łopatka Minnie Mouse/Disney Princess

Cała konstrukcja ma długość 66 cm. Jest na tyle duża, że używanie jej jest komfortowe, ponieważ dziecko nie musi się nadmiernie schylać, aby nabrać piasku. Dzięki temu nie obciąża kręgosłupa i stawów. Plastikowe końce zostały zaokrąglone, aby zminimalizować ryzyko skaleczenia oraz, żeby korzystanie z łopaty było jak najbardziej bezpieczne dla malucha.

Elementy wykonane z tworzywa sztucznego mają bardzo ładny, intensywny różowy kolor. Ponadto na szufli znajduje się grafika przedstawiająca znane postaci z animacji Walta Disneya – Minnie Mouse lub księżniczki. Aby nadruk nie ścierał się tak szybko pod wpływem piasku, do jego wykonania zastosowano technologię IML, która umożliwia wtopienie go bezpośrednio w plastik. Dzięki temu jest bardzo wytrzymały, a ulubione bohaterki będą towarzyszyły małej księżniczce przez wiele godzin zabawy.

Myszka Minnie łopata nadaje się do zabawy dla dzieci powyżej 1. roku życia. Dzięki niezwykle atrakcyjnej cenie, solidnemu wykonaniu oraz pięknemu motywowi rodzice bardzo chętnie kupuję tę zabawkę. Jej popularność i wysoką jakość potwierdzają opinie małych budowniczych.

Informacje dodatkowe

Waga 015 kg
Wymiary 66 × 17 × 8 cm