Middle Truck śmieciarka green w kartonie

33.95 

Opis

Odpowiednia zabawka dla dziecka może pobudzić jego wyobraźnię i wywołać uśmiech na twarzy. Dlatego podczas zakupu warto kierować się zainteresowaniami dziecka oraz jego wiekiem. Zabawka middle truck jest idealnym produktem dla dziecięcego miłośnika samochodów. Artykuł jest wykonany z wysokiej jakości, odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa. Śmieciarka posiada kontener na śmieci, otwieraną boczną klapę, a także ruchomy podnośnik, który umożliwia opróżnianie kontenera. Dzięki swojej niezwykłej lekkości i łatwości sterowania, zabawka będzie nadawała się dla dzieci powyżej 1 roku życia. Ponadto artykuł posiada także funkcje edukacyjne, ponieważ zwraca uwagę starszego dziecka na rolę i znaczenie utrzymywania czystości środowiska. Samochód pobudza wyobraźnię malucha i rozwija jego koordynację wzrokowo-ruchową. Może być wspaniałym pomysłem na wzbogacenie aktywności Twojego potomka i jednocześnie radosną zabawą, która go uszczęśliwi.

Zabawka Middle Truck – Wader

Sprzedawana w naszym sklepie śmieciarka jest produktem wiodącego polskiego producenta zabawek dla dzieci Wader. Firma charakteryzuje się długoletnim doświadczeniem w produkcji artykułów dla najmłodszych i wysoką jakością, oraz bezpieczeństwem ich wykonania. Samochód zabawkowy jest w pełni bezpiecznym i nietoksycznym pojazdem wyróżniającym się niezwykłą lekkością, solidnym oraz precyzyjnym wykonaniem. Dzięki niemu Twoje dziecko może łączyć naukę o utrzymaniu czystości i ochronie środowiska ze wspaniałą zabawą. Ponadto pojazd zapakowany jest w bardzo estetyczne opakowanie, które będzie idealne na prezent.

Middle Truck śmieciarka green w kartonie – sklep

W naszym sklepie znajdziesz idealny prezent dla swojego dziecka, który nie będzie jedynie zabawką, ale też formą edukacji i rozwoju dla Twojego malucha. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie zabawki do wieku i potrzeb malca, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment był niejednolity. Chcemy zapewnić Ci duży wybór produktów najlepszych producentów. W naszym sklepie znajdziesz zabawki w atrakcyjnych cenach cieszące się bardzo dobrą opinią klientów. Zależy nam na szybkiej i szczegółowej realizacji każdego zlecenia. Wszystko to, z myślą o Tobie i potrzebach Twojej pociechy. Dzięki dużemu doświadczeniu doskonale wiemy, jakie zabawki sprawią radość i spodobają się Twojemu dziecku. Zawsze angażujemy się w powierzone nam zadania, a w razie jakichkolwiek pytań z chęcią na nie odpowiem i postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości.

Informacje dodatkowe

Waga 134 kg
Wymiary 43 × 19 × 265 cm