Middle Truck dźwig red w kartonie

33.95 

Opis

Middle Truck marki Wader to zabawka zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i dobrej zabawie. To doskonała propozycja dla każdego malucha, który wykazuje zainteresowanie, chociażby pojazdami budowlanymi.

Jeżeli podczas któregoś ze spacerów Twoje dziecko było zachwycone dźwigiem – nic nie stoi na przeszkodzie, by kupić mu modelu od renomowanej firmy Wader. Dźwig bardzo wiernie oddaje proporcje oraz funkcjonalność prawdziwego pojazdu.

Wader, dźwig – opinie

Zabawka wyposażona jest w kilka ruchomych elementów, które pozwolą Twojemu dziecku na rozwój wyobraźni, a także twórczego myślenia. Twoja pociecha w trakcie zabawy stanie się prawdziwym budowniczym! Osoby, które do tej pory zdecydowały się na zakup tego produktu – mają na jego temat bardzo dobre opinie.

Wader, dźwig – cena

Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów – zadbaliśmy o konkurencyjną cenę tej zabawki. Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają odpowiednie kryteria bezpieczeństwa, a także zostały solidnie wykonane. W związku z tym będą służyły Twojemu dziecku długo i dobrze!

Wader, dźwig – sklep

Zachęcamy Cię do kupna Middle Truck marki Wader właśnie w naszym sklepie, gdyż oprócz atrakcyjnej ceny możemy zaoferować Ci także bardzo szybką wysyłkę zamówionego towaru.

Dźwig zabawka na pewno spodoba się każdemu dziecku, gdyż została wykonana z dbałością o najmniejsze szczegóły. Pamiętaj o tym, że to produkt stworzony z myślą o zabawie nieco starszych dzieci, mających przynajmniej trzy lata.

Informacje dodatkowe

Waga 129 kg
Wymiary 43 × 19 × 265 cm