Middle Truck dźwig green w kartonie

33.95 

Opis

Zabawka Middle Truck marki Wader to miniaturowy dźwig w zielonym kolorze, który przyciąga uwagę najmłodszych ruchomymi elementami oraz ciekawym wykonaniem. Jest doskonałą propozycją na prezent na urodziny, pod choinkę czy inną okazję. Produkt bardzo dobrze imituje prawdziwy dźwig, posiada także 6 kół, dzięki czemu jest stabilny. Według zaleceń producenta jest przeznaczony do użytku przez dzieci od trzeciego roku życia.

Middle Truck dźwig green w kartonie – ciekawa zabawka w dobrej cenie

Zabawka Middle Truck posiada ruchomy dźwig oraz opuszczany hak, co dodatkowo wpływa na wyobraźnię najmłodszych. Pojazd na pewno pomoże maluchowi w budowie wyimaginowanych konstrukcji. Można nim przenosić także zabawkowe elementy budowlane oraz lekkie zabawki. Wykonano go z trwałego, a jednak lekkiego tworzywa sztucznego.

Zabawka Middle Truck dźwig green w kartonie – do domu i do piaskownicy 

Dostępny w naszym sklepie produkt doskonale sprawdzi się podczas zabaw w domu, ale również w ogrodzie, ponieważ jest wykonany z wytrzymałego materiału, który dodatkowo jest odporny na warunki atmosferyczne, dlatego nie zniszczy się przez wpływ promieni słonecznych, czy deszczu. Opinie rodziców potwierdzają, że zabawka Middle Truck jest także ciekawą propozycją do piaskownicy. Duże koła zapobiegają zablokowaniu przez piasek. Dziecko może bawić się pojazdem samodzielnie, ale też w towarzystwie swoich rówieśników, co pozytywnie wpłynie na jego umiejętności interpersonalne. Zdolność przyjaznej pracy w grupie przydaje się przez całe życie! 

Korzystanie z prezentowanej zabawki marki Wader wymaga różnych czynności manualnych. Dzięki temu malec może poprawić swoje umiejętności w tym zakresie, a także rozwinąć ogół swojej koordynacji ruchowej. Ponadto Middle Truck dobrze wpływa na wyobraźnię i kreatywność.

Cechy produktu:

  • materiał: tworzywo sztuczne
  • kolor: czarny, zielony
  • długość pojazdu: 43 cm
  • sugerowany wiek: od 3 roku życia
  • funkcjonalności: ruchomy dźwig i opuszczany hak

Informacje dodatkowe

Waga 129 kg
Wymiary 43 × 19 × 265 cm