Mickey Mouse komplet do piasku 6 el.

14.35 

Opis

Komplet Myszki Miki zabawek do piaskownicy to idealny produkt dla każdego dziecka powyżej 1. roku życia, które chce swobodnie eksplorować świat również na zewnątrz. Kompletne zestawienie zawierające wiaderko z rączką oraz plastikowe akcesoria (łopatkę, grabki, sitko, konewkę oraz foremkę) ma szansę stać się wręcz ulubioną zabawka Twojego dziecka. Wszystko przez wyjątkowo staranne wykonanie każdego z elementów, które zostały dodatkowo ozdobione kolorową grafiką z wizerunkiem postaci Myszki Miki. Grafika została naniesiona skuteczną metodą IML, która zapewnia jej wyjątkową trwałość w każdych warunkach. Kupując tego rodzaju produkt w naszym sklepie nie musisz się więc martwić o potencjalne szybkie uszkodzenia – zarówno wszystkie elementy graficzne, jak i cała konstrukcja zostały przygotowane specjalnie tak, aby pozostać odpornymi nawet na niesprzyjające warunki atmosferyczne. 

Różnokolorowe zestawienie to najlepszy sposób, aby przyciągnąć dzieci do zabawy – pomocny może okazać się także wizerunek Myszki Miki. Zabawki do piaskownicy od razu przyciągają wzrok, dzięki czemu dziecko z pewnością je zauważy i będzie chciało jak najszybciej podjąć kreatywną zabawę, razem z Mickey Mouse. Komplet do piasku 6 el. to najlepsze narzędzie do tego, aby pobudzić wyobraźnię Twojego malucha i dać mu szansę na rozwój swoich zdolności ruchowych. Zestaw dostępny w naszym sklepie jest również idealną propozycją do zabawy grupowej. 

Mickey Mouse Komplet do piasku 6 el. – cena

Mickey Mouse komplet do piasku 6 el. jest więc zestawem zabawek, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane na zewnątrz, do twórczej pracy Twojego dziecka na powietrzu. Nie straszne jest mu działanie słońca oraz wody, dlatego świetnie sprawdzi się jako wyposażenie na plażę, czy do piaskownicy. Zestaw przydatnych akcesoriów sprawia, że dziecko może samodzielnie eksplorować świat, tworząc przy tym własne budowle z piasku. Pozytywne opinie rodziców na temat tego zestawu biorą się również z jakości wykonania poszczególnych elementów – wszystkie akcesoria posiadają ergonomiczne rączki, dzięki którym dziecko bez żadnego problemu może chwytać je i swobodne ich używać. Nie ma więc lepszego sposobu na pobudzenie wyobraźni najmłodszych, niż wykorzystanie ich naturalnego potencjału w kreatywnej zabawie na świeżym powietrzu. A wszystko to w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. 

  • zestaw 6 elementów: okrągłe wiaderko o pojemności 3,4l łopatka, grabki, sitko, konewka (pojemność 0,5l) oraz foremka
  • trwała grafika wykonana metodą IML
  • przeznaczony dla dzieci powyżej 1. roku życia

Informacje dodatkowe

Waga 036 kg
Wymiary 235 × 215 × 355 cm