Mercedes-Benz Sprinter policja

20.98 

Opis

W życiu niemal każdego dziecka przychodzi taki czas, gdy jest ono zafascynowane różnymi służbami mundurowymi i ratowniczymi. W tym okresie maluch marzy o tym, żeby zostać policjantem lub strażakiem. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ w wielu treściach dla naszych pociech te postacie ukazywane są jako wzór odwagi i pozytywnych cech, które powinna mieć każda osoba.

Aby nieco pobudzić wyobraźnie naszego dziecka i urozmaicenie jego zabawy w policjanta, można wręczyć mu prezentowaną na tej podstronie zabawkę Mercedes-Benz Sprinter w malowaniu jednostki policji.

Samochód zabawkowy – Mercedes-Benz Sprinter Policja

Dzieci doskonale zdają sobie sprawę, że policjant musi być mobilny, a zatem porusza się on radiowozem. Taki zabawkowy pojazd, który do złudzenia przypomina auto policyjne, może więc stanowić doskonały prezent dla małego fana policji.

Ten model w skali 1:24 jest miniaturową kopią realnego pojazdu, wykorzystywanego przez służby mundurowe na całym świecie. Posiada wiele ruchomych elementów, w tym przednie i tylne drzwi i opuszczaną kierownicę. Opony założone na koła tego pojazdu wykonane zostały z TPE, który jest materiałem bardzo zbliżonym mechanicznie do gumy.

Co bardzo istotne, opakowanie samochodu zostało oznaczone specjalną naklejką z hologramem, co oznacza, że jest to oryginalny, licencjonowany produkt.

To doskonała zabawka dla wszystkich fanów służb mundurowych, a także motoryzacji i kolekcjonerów.

Kup go w naszym sklepie już dziś!

Ten wyjątkowy model dostępny jest obecnie w naszym sklepie internetowym. Możesz z łatwością zamówić go w atrakcyjnej cenie i cieszyć się z udanego prezentu dla Twojego dziecka.

Opinie dotyczące naszego sklepu są bardzo pozytywne, a dotychczasowi klienci chwalą błyskawiczną wysyłkę i profesjonalną obsługę. Jeśli natomiast chodzi o ceny, to dokładamy wszelkich starań, aby były one możliwie jak najbardziej przystępne, dzięki czemu każdy rodzic będzie mógł nabyć wysokiej jakości zabawki dla swojego dziecka.

Dodatkowe informacje

Waga 032 kg
Wymiary 28 × 10 × 12 cm