Mercedes-Benz Sprinter osobowy żółty

20.98 

Opis

Zabawkowy Mercedes Benz Sprinter osobowy żółty

Bez wątpienia każdy z nas choć raz widział duże żółte auto marki Mercedes! Nasz sklep oferuje samochody będące miniaturową kopią znanego na całym świecie modelu firmy Mercedes, mianowicie modelu Sprinter. Jest to miniatura wykonana w skali 1:24! Z całą pewnością ten zabawkowy Mercedes Benz Sprinter osobowy żółty stanie się ulubioną zabawką Twojego dziecka! Jest to idealny prezent dla każdego, niezależnie od jego wieku.

Młodsi fani motoryzacji będą mogli przewozić we wspomnianym w samochodzie wszelkiego rodzaju ładunki czy małe figurki, zaś ci nieco starsi z powodzeniem mogą stworzyć własną kolekcję samochodów marki Mercedes-Benz. Na pudełku, w które zapakowany jest samochód, umieszczony został hologram z unikalnym numerem, który potwierdza, że zakupiona zabawka jest produktem objętym licencją marki Mercedes-Benz Sprinter Cars.

Zabawkowy Mercedes Benz Sprinter osobowy żółty – cena

Oferowany przez nas model zabawkowego Mercedesa posiada wiele ruchomych elementów takich jak przednie i tylne drzwi, czy też podnoszenie oraz opuszczanie kierownicy. Koła znajdujące się w samochodzie wykonane są z najwyższej jakości surowca TPE, który posiada podobne do gumy właściwości mechaniczne. Dzięki temu samochód jest niezwykle wytrzymały i z pewnością posłuży przez wiele lat jako zabawka, bądź też figurka kolekcjonerska. Zabawkowy Mercedes-Benz Sprinter osobowy żółty cieszy się niezwykle pozytywnymi opiniami zarówno wśród dzieci, jak i kolekcjonerów. Zabawka ta przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Dodatkowe informacje

Waga 033 kg
Wymiary 28 × 10 × 12 cm