Mercedes-Benz Sprinter osobowy szary

20.98 

Opis

Jesteś fanem motoryzacji i udało Ci się zaszczepić miłość do samochodów w swoim dziecku? Doskonałym prezentem będzie w takim wypadku miniaturowa kopia modelu Mercedes-Benz Sprinter osobowy szary. Dzięki takiej zabawce Twój maluch będzie mógł dokładnie zapoznać się z budową tego samochodu, a także być może zapragnie mieć taki wóz w przyszłości. Jeżeli chcesz dać swojemu maluchowi podarunek, który będzie cieszył go przez długi czas – to samochód zabawkowy Mercedes-Benz szary będzie świetnym wyborem.

Zabawka Mercedes-Benz – wysokiej jakości miniaturowa wersja oryginału

W ofercie naszego sklepu znajdują się również inne modele miniaturowych wersji samochodów marki Mercedes-Benz, więc jeżeli Ty lub Twoje dziecko macie zadatki na kolekcjonera – to korzystając z naszych usług, możecie stworzyć wspólnie wspaniałą kolekcję, która będzie bardzo dobrym dodatkiem do pokoju każdego malucha, który uwielbia motoryzację. 

Każde pudełko wyposażone jest w naklejkę, czyli hologram z unikalnym numerem. Dzięki temu masz pewność, że zakupiony produkt jest objęty licencją renomowanego producenta samochodów, jakim jest Mercedes-Benz. Jest to także gwarancją, że miniaturowa zabawka jest wierną kopią oryginalnego pojazdu. 

Samochód zabawkowy Mercedes-Benz szary będzie doskonałą propozycją zarówno dla mniejszych, jak i już trochę większych dzieci. Dzięki temu, że każdy model wyposażony jest w wiele ruchomych elementów – możliwa jest zabawa z wykorzystaniem miniaturowych ładunków i malutkich figurek. 

Mercedes-Benz Sprinter osobowy szary – sklep

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się dostarczaniem zabawek oraz innych produktów przeznaczonych dla dzieci. W związku z tym rozumiemy oczekiwania i potrzeby naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie oryginalne produkty, co przekłada się bezpośrednio na jakość ich wykonania. Zabawka Mercedes-Benz umożliwia otwieranie przednich i tylnych drzwi, a także podnoszenie i opuszczanie kierownicy. Koła pojazdu są miękkie i wykonane zostały przy wykorzystaniu wysokiej jakości surowca, jakim jest TPE. Samochód zabawkowy Mercedes-Benz szary spełnia wszelkie wymagane normy bezpieczeństwa, więc nie musisz się martwić o to, czy Twojemu dziecku stanie się coś w trakcie zabawy.

Zadowolenie Twoje i Twojej pociechy jest dla nas najważniejsze, więc zadbaliśmy o atrakcyjną cenę zabawek znajdujących się w naszym asortymencie. Zachęcamy Cię do zapoznania się z resztą naszej oferty, gdyż jesteśmy przekonani, że znajdziesz w niej idealny prezent dla swojego dziecka.

Dodatkowe informacje

Waga 033 kg
Wymiary 28 × 10 × 12 cm