Mercedes-Benz Sprinter osobowy pomarańczowy

20.98 

Opis

Jeżeli jesteś fanem motoryzacji, a także rodzicem – to na pewno zainteresuje Cię nasza oferta dotycząca miniaturowego samochodu Mercedes Sprinter. Zabawka ta ucieszy szczególnie nieco większe dzieci, które wykazują zainteresowanie samochodami. To model, który bardzo wiernie oddaje oryginalny samochód – trudno się temu dziwić. Figurka powstała w ramach serii na licencji Mercedes-Benz Sprinter Cars.

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie oryginalne produktu – czego świadectwem jest między innymi unikalny hologram, który umieszczono na pudełko z modelem samochodu Mercedes-Benz Sprinter.

Mercedes Sprinter, zabawka – opinie

Nasi dotychczasowi klienci mają bardzo dobre opinie na temat oferowanych przez nas zabawek. Zwracają uwagę przede wszystkim na ich atrakcyjną cenę. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem tego modelu – nie zwlekaj i zrób to za pośrednictwem naszego sklepu. Zadbamy o szybką wysyłkę, którą dodatkowo właściwie zabezpieczymy.

Oferowana przez nas miniaturowa figurka została wykonana w skali 1:24. Ten model charakteryzuje się piękną, pomarańczową kolorystyką. Producent zadbał o bardzo wierne odwzorowanie oryginału – w związku z czym samochód wyposażony jest między innymi w ruchome drzwi. Jeżeli Twoje dziecko lubi motoryzację i ciepłe barwy to na pewno ta zabawka przypadnie mu do gustu

Mercedes Sprinter, zabawka – cena

Mając na uwadze satysfakcję klientów naszego sklepu, zadbaliśmy o to, by nasza oferta dotycząca tego modelu była atrakcyjna. Pamiętaj o tym, że figurki z serii Mercedes-Benz przeznaczone są dla dzieci powyżej trzeciego roku życia.

Dodatkowe informacje

Waga 033 kg
Wymiary 28 × 10 × 12 cm