Mercedes-Benz Sprinter osobowy biały

20.98 

Opis

Zabawkowy Mercedes-Benz Sprinter osobowy biały

Znajdujący się w asortymencie naszego sklepu samochód jest wspaniałym rozwiązaniem zarówno dla chłopców, jak i lubiących się bawić autami dziewczynek. Zabawka została wykonana z wysokogatunkowego materiału, który pozbawiony jest szkodliwych i niebezpiecznych substancji. Pojazd swoim wyglądem przypomina realny samochód, co przekłada się na zwiększenie radości z zabawy. Maluch przy jego użyciu może przewozić ładunki oraz małe figurki, co jeszcze bardziej urzeczywistnia zabawę pojazdem.

Jego precyzyjne wykonanie pozwala na otwieranie przednich oraz tylnych drzwi, a także umożliwia podnoszenie i opuszczanie kierownicy. Zabawa pojazdem wpływa nie tylko na radosne spędzanie czasu, ale również na pobudzenie wyobraźni oraz rozwój pomysłowości u malucha.

Mercedes-Benz Sprinter – sposób na fantastyczną zabawę

Oferowany w naszym sklepie produkt zachwyca swoim szczegółowym i starannym wykończeniem oraz atrakcyjną ceną, która zachęca do jego zakupu. Staramy się dopasować proponowane przez nas kwoty do potrzeb naszych klientów, aby zapewnić im konkurencyjną ofertę, z której będą zadowoleni. Dostępna u nas zabawka w postaci samochodu Mercedes-Benz Sprinter posiada miękkie koła, wykonane z wysokiej jakości surowca TPE oraz unikalny hologram potwierdzający objęcie jej licencją. Ponadto, oferowana przez nas zabawka jest fantastycznym rozwiązaniem dla dzieci powyżej 3 roku życia, które będą czerpały maksymalną radość z zabawy pojazdem. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie zadowolonych rodziców.

Informacje dodatkowe

Waga 033 kg
Wymiary 28 × 10 × 12 cm