Mercedes-Benz Sprinter laweta biała

20.98 

Opis

Mercedes-Benz Sprinter to biała laweta wykonana w skali 1:24. Zabawka jest realistyczną kopią prawdziwego modelu niemieckiej marki.

Jedna zabawka, wiele możliwości

Zabawka Mercedes-Benz to świetny pomysł na zabawę dla Twojego dziecka, ponieważ zawiera w sobie dwa auta w jednym i daje możliwość przewozu na lawecie wszystkich innych małych zabawek i samochodzików. To także świetna okazja do rozmów edukacyjnych – można zobrazować i wytłumaczyć swojemu dziecku, jak zachować się podczas wypadku lub kolizji na drodze, czym jest laweta oraz jak nowe samochody są przewożone do salonów sprzedaży. Na lawecie znajduje się samochodzik wyścigowy, za pomocą którego mały właściciel zabawki będzie mógł się bawić w wyścigi, pomoc drogową, dostawcę nowych aut i wiele innych ciekawych zabaw. Każdy model Mercedes-Benz Sprinter ma wiele ruchomych elementów: w samochodzie otwierają się drzwi, a kierownicę można podnosić i opuszczać. Auto ma nowoczesny wygląd z odwzorowaniem szczegółów oryginału, co jeszcze bardziej zachęca przyszłych kierowców do zabawy. Zabawka świetnie nadaje się na prezent – laweta jest estetycznie zapakowana w kartonowe pudełko. Ponieważ zabawka-laweta pochodzi z licencjonowanej serii i jest w dobrej cenie, może stanowić idealny początek przygody z kolekcjonowaniem aut różnych marek m.in. Mercedes.

Dobra jakość, bezpieczna zabawa

Nasz sklep oferuje produkty bardzo dobrej jakości w korzystnej cenie. Dlatego też produkt pochodzi z licencjonowanej serii Mercedes-Benz Sprinter Cars – potwierdza to naklejka-hologram zamieszczona na każdym pudełku. Zabawka spełnia normy Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa oraz wpływu na zdrowie i środowisko. Dodatkowo zabawka ma miękkie koła samochodu (wykonane są z wysokiej jakości surowca TPE) oraz zaokrąglone kąty. Auto jest też łatwe w czyszczeniu. Produkty serii Mercedes-Benz Sprinter Cars mają bardzo dobre opinie wśród użytkowników.

Wymiary produktu: 28 × 10 × 12 cm

Waga: 0,33 kg

Mercedes-Benz Sprinter jest przeznaczony dla dzieci, które ukończyły co najmniej 3 lata.

Informacje dodatkowe

Waga 033 kg
Wymiary 28 × 10 × 12 cm