Mercedes-Benz Sprinter ciężarówka biała

20.98 

Opis

Seria licencji Mercedes-Benz Sprinter Cars w skali 1:24.

Wszystkie samochody są miniaturową kopią znanego na całym świecie modelu firmy Mercedes. Na każdym pudełku jest naklejka – hologram z unikalnym numerem, który potwierdza, że ​​zabawka jest produktem objętym licencją.

Mercedes-Benz Sprinter biała ciężarówka z lodami. Będzie to ulubiona zabawka dla dzieci w każdym wieku! Małe dzieci będą mogły przewozić w samochodach ładunki i małe figurki , starsze dzieci – będą mogły stworzyć własną kolekcję samochodów!

Każdy model ma wiele ruchomych elementów: samochody otwierają przednie i tylne drzwi, mogą podnosić i opuszczać kierownicę. Miękkie koła samochodu wykonane są z wysokiej jakości surowca TPE (podobnego do gumy pod względem właściwości mechanicznych).

  • Seria licencji Mercedes-Benz Sprinter Cars w skali 1:24.
  • Na każdym pudełku jest naklejka – hologram z unikalnym numerem
  • Każdy model ma wiele ruchomych elementów: samochody otwierają przednie i tylne drzwi, mogą podnosić i opuszczać kierownicę
  • Miękkie koła samochodu wykonane są z wysokiej jakości surowca TPE
  • Zabawka dla dzieci powyżej 3 lat

Seria licencji Mercedes-Benz Sprinter Cars w skali 1:24.Na każdym pudełku jest naklejka – hologram z unikalnym numeremKażdy model ma wiele ruchomych elementów: samochody otwierają przednie i tylne drzwi, mogą podnosić i opuszczać kierownicęMiękkie koła samochodu wykonane są z wysokiej jakości surowca TPEZabawka dla dzieci powyżej 3 lat

Informacje dodatkowe

Waga 032 kg
Wymiary 28 × 10 × 12 cm