Magic Truck Technic laweta z wywrotką

63.94 

Opis

Chcesz zapewnić swojemu dziecku możliwość świetnej zabawy przez długie godziny? Magic Truck będzie więc idealną propozycją dla Twojej pociechy! To wyjątkowa ciężarówka o imponujących rozmiarach, dzięki której dzieci mogą naśladować poruszanie się pojazdów, które widzą na ulicy. To jednak nie koniec wyjątkowych udogodnień, jakie prezentuje specjalna zabawka dostępna w naszym sklepie. Godną uwagi zaletą jest występowanie specjalnych fluorescencyjnych świateł, które po naświetleniu świecą w ciemnościach. 

Chcesz, aby Twoje dziecko poprzez świetną zabawę mogło skutecznie rozwijać swoją motorykę? Nic prostszego – wystarczy podarować mu Magic Truck Technic. Tego rodzaju produkt jest idealnym narzędziem do ruchowego rozwoju Twojego malucha jedynie przez świetną zabawę. Niech nie zwiodą Cię duże gabaryty całego pojazdu – odpowiednie łączenie za pomocą jednego uchwytu sprawia, że operowanie zwinną ciężarówką jest wyjątkowo łatwe. 

Ciężarówka Wader wyposażona jest w imponującą lawetę, na którą z powodzeniem może wjechać dołączona do zestawu wywrotka. Dodatkowym ułatwieniem, dzięki któremu ten produkt zebrał tak wiele pozytywnych opinii naszych zadowolonych klientów, jest wyposażenie w funkcjonalnie rozkładane nóżki podporowe, które sprawiają, że pojazd można przekształcić w samodzielnie stojącą przyczepę. Możliwości zabaw jest więc wiele – wybierz tę, która najbardziej wam odpowiada!

Wyjątkowa ciężarówka Wader w atrakcyjnej cenie 

Czy zabawkowa ciężarówka może być idealną propozycją dla każdego dziecka? Zabawka marki Wader dostępna w naszym sklepie pokaże Ci, że tak! Wystarczy wykorzystać jedną z możliwości zabawki, aby świetnie bawić się przez długie godziny – nawet w pojedynkę! Dzięki specjalnemu wykonaniu ciężarówka świetnie sprawdzi się w podróży, jak i na plaży, czy też do piaskownicy. Użycie wysokiej jakości materiałów sprawia, że ciężarówka jest wyjątkowo odporna nawet na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. 

  • realistyczny, nowoczesny wygląd, lekkość i wytrzymałość konstrukcji
  • auto z przodu ma zamontowane fluorescencyjne światła
  • duża ciężarówka – laweta o długości 78 cm z otwartą skrzynią ładunkową
  • w skład zestawu wchodzą kabina ciężarówki, skrętna naczepa, wywrotka (długość 23 cm) oraz barierki
  • odpowiedni dla dzieci 3+
  • zestaw zapakowany w estetyczne, kartonowe pudełko idealne na prezent

Dodatkowe informacje

Waga 251 kg
Wymiary 79 × 195 × 28 cm