Magic Truck Technic laweta z walcem

63.94 

Opis

Wader, Laweta z walcem

Dobór odpowiednich zabawek dla naszych pociech wymaga zaangażowania, zarówno dbając o bezpieczeństwo, jak i rozbudzenie wyobraźni i niezwykle trudnego – skupienia uwagi. Przenieś malucha w magiczny świat, dzięki pożądanej, odblaskowej ciężarówce, mierzącej aż 78 cm długości! Laweta z walcem wygląda niemalże tak realistycznie, jak prawdziwa – zawdzięczamy to konstrukcji, oraz dopracowaniu każdego szczegółu. Zestaw obejmuje szereg gadżetów, które urzeczywistnią zabawę.

Naczepę wyposażono w nóżki podporowe, podjazd ułatwiający wjazd walcem z serii Tech Truck, o długości 24 cm oraz barierki. Zabawkę zaprojektowano w taki sposób, aby umożliwić dziecku naukę oraz rozwój poprzez swobodną, pełną atrakcji zabawę. Nasz fan motoryzacji może zapoznać się z działaniem pojazdu, nadzorować pracę, a także wyciągać wnioski z funkcjonalności, rozbudzając zainteresowania. Zważając na solidne wykonanie z wysokiej klasy materiałów, nie ma obaw o wytrzymałość zabawki – nasz maluch może bawić się nią w domowym zaciszu, jak i na zewnątrz, w towarzystwie rówieśników. Gdy ciężarówka trafi w zaciemnione miejsce, po naświetleniu – pojawi się fluorescencyjna poświata od świateł. Zabawy z lawetą pobudzą do ruchu, a ich funkcjonalność, zwiększy umiejętności manualne.

Nasz sklep oferuje zabawki pochodzące wyłącznie od sprawdzonych, zaufanych firm w korzystnych dla portfela – cenach. Oferta obejmuje wysokiej jakości produkty, które z powodzeniem znajdą zainteresowanie wśród najmłodszych dzieci.

Informacje dodatkowe

Waga 245 kg
Wymiary 79 × 195 × 28 cm