Magic Truck Basic śmieciarka recycling

63.94 

Opis

Wejdź do świata magicznych ciężarówek świecących w ciemności!

Magic Truck Basic to niepowtarzalna seria dużych pojazdów, o których marzy każde dziecko. Stworzone z pasją, są odzwierciedleniem prawdziwych ciężarówek dzięki czemu można się nimi bawić na wiele sposobów, w dzień i w nocy! Dodatkowo piękne żywe kolory pojazdów dostarczą dzieciom jeszcze więcej radości!
Magic Truck Basic Śmieciarka recyklingowa to zabawka, którą charakteryzuje realistyczny wygląd oraz lekkość wytrzymałej konstrukcji. W skład zestawu wchodzą: pojazd, 4 kontenery na śmieci z otwieranym spodem oraz ruchomy dźwig, który ma możliwość ściągania ich z ruchomej naczepy. Auto z przodu ma zamontowane fluorescencyjne światła, które po naświetleniu świecą w ciemnościach. Naczepa posiada nogi podporowe, przez co może stać się samodzielnie stojącą przyczepą.
Charakter zabawki stwarza możliwość nauki dziecka o tym jak istotne jest utrzymanie czystości nie tylko w domu, ale także w naszym otoczeniu. Dodatkowo dzięki czterem różnokolorowym kontenerom możemy wprowadzić elementy edukacyjne związane z ekologią i segregacją śmieci. Zabawka pobudza wyobraźnię dzieci, wprowadza ich w tematy związane z ochroną środowiska oraz rozwija umiejętności manualne i koordynację ruchową. Żywe, wesołe barwy poszczególnych elementów będą doskonałą pomocą w nauce i utrwalaniu nazw kolorów.

  • auto z przodu ma zamontowane fluorescencyjne światła
  • realistyczny pojazd o długości 78 cm z 4 kontenerami na śmieci z otwieranym spodem oraz z ruchomym dźwigiem
  • lekka, wytrzymała konstrukcja wykonana z nietoksycznych, bezpiecznych materiałów odpornych na różne warunki atmosferyczne
  • odpowiedni dla dzieci +3

 

auto z przodu ma zamontowane fluorescencyjne światłarealistyczny pojazd o długości 78 cm z 4 kontenerami na śmieci z otwieranym spodem oraz z ruchomym dźwigiemlekka, wytrzymała konstrukcja wykonana z nietoksycznych, bezpiecznych materiałów odpornych na różne warunki atmosferyczneodpowiedni dla dzieci +3 

Informacje dodatkowe

Waga 291 kg
Wymiary 79 × 195 × 28 cm