Magic Truck Basic kontener

63.94 

Opis

Dzieci bardzo lubią oglądać różnego rodzaju maszyny i pojazdy. Nie ma w tym nic dziwnego – w końcu są to fascynujące konstrukcje, które dla naszych pociech są niezwykle ciekawe. Maluchy chcą wiedzieć, w jaki sposób one działają i do czego służą. Doskonale wie o tym dobrze znana w naszym kraju firma WADER, która dostarcza klientom wyjątkowe zabawki świetnie odwzorowujące prawdziwe pojazdy.

Na tej podstronie naszego sklepu można nabyć wyjątkową zabawkę, jaką jest ciężarówka – kontener Magic Truck. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wader – Magic Truck Basic kontener

Seria pojazdów Magic Truck Basic zdecydowanie wyróżnia się wśród innych tego typu zabawek. Ich cechą charakterystyczną jest to, że świecą w ciemności! Ciężarówka Magic Truck Basic to wierne odwzorowanie samochodu ciężarowego, które możemy spotkać w zasadzie każdego dnia. Zamontowana do ciągnika naczepa jest skrętna i posiada otwierane drzwi boczne oraz tylną klapę. Maluch może więc za pomocą tego pojazdu przewozić swoje ulubione zabawki w różne miejsca. Co ważne – kontener jest odczepiany i dziecko może też bawić się samym ciągnikiem.

Auta z tej serii są bardzo trwałe i dosyć duże, dzięki czemu maluchy będą miały z nimi jeszcze więcej frajdy. Zabawa takimi pojazdami pomaga maluchowi rozwijać wyobraźnię, a także ćwiczyć zdolności motoryczne, co ma ogromny wpływ na jego prawidłowy rozwój.

Ciężarówka Magic Truck Basic kontener to produkt odpowiedni dla dzieci, które ukończyły trzeci rok życia.

Firma WADER – lata doświadczenia

Producent zabawki – firma WADER jest obecny na naszym krajowym rynku już od bardzo długiego czasu. Wśród oferowanych przez to przedsiębiorstwo zabawek znajdują się liczne przybory do zabawy w piasku czy w ogrodzie, a także wspaniałe i duże pojazdy, takie jak ten dostępny na tej podstronie naszego sklepu. Marka od lat stosuje sprawdzone rozwiązania i bardzo wysokiej jakości materiały, dzięki czemu oferowane przez nią zabawki dla dzieci są w zasadzie niezniszczalne.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Czekają na Ciebie wyjątkowe produkty w atrakcyjnych cenach, które cieszą się pozytywnymi opiniami użytkowników.

Informacje dodatkowe

Waga 268 kg
Wymiary 79 × 195 × 28 cm