Magic Truck Basic kontener

63.94 

Opis

Wejdź do świata magicznych ciężarówek świecących w ciemności!
Magic Truck Basic to niepowtarzalna seria dużych pojazdów, o których marzy każde dziecko. Stworzone z pasją, są odzwierciedleniem prawdziwych ciężarówek dzięki czemu można się nimi bawić na wiele sposobów, w dzień i w nocy! Dodatkowo piękne żywe kolory pojazdów dostarczą dzieciom jeszcze więcej radości!
Magic Truck Basic Kontener to ogromna ciężarówka firmy Wader. Posiada skrętną skrzynię ładunkową, którą można przyczepić do pojazdu na 2 sposoby. Kontener posiada rozsuwane drzwi boczne oraz otwieraną tylną klapę. Naczepa posiada wysuwane nóżki podporowe, które pozwalają stworzyć z niej samodzielną przyczepę. Auto z przodu ma zamontowane fluorescencyjne światła, które po naświetleniu świecą w ciemnościach.
Olbrzymią zaletą zabawki jest solidność konstrukcji, dzięki której samochód służy zabawie latami. Sprawdza się w zabawie w pojedynkę oraz w zabawie w grupie, dzięki czemu umożliwia integracje z rówieśnikami. Ruchome elementy i wiele możliwości zastosowań zabawki pobudzają kreatywność i wyobraźnię dziecka oraz wspierają rozwój jego umiejętności manualnych i motorycznych. Pojazd – Kontener wykonany jest z materiałów bezpiecznych dla dzieci.

  • auto z przodu ma zamontowane fluorescencyjne światła
  • masywna konstrukcja i ogromna wytrzymałość
  • posiada odczepiany, skrętny kontener z rozsuwanymi drzwiami bocznymi i otwieraną tylną klapą oraz nóżkami podporowymi
  • odpowiedni dla dzieci +3

 

auto z przodu ma zamontowane fluorescencyjne światłamasywna konstrukcja i ogromna wytrzymałośćposiada odczepiany, skrętny kontener z rozsuwanymi drzwiami bocznymi i otwieraną tylną klapą oraz nóżkami podporowymiodpowiedni dla dzieci +3

Dodatkowe informacje

Waga 268 kg
Wymiary 79 × 195 × 28 cm