Magic Truck Basic betoniarka

63.94 

Opis

Pojazdy Magic Truck cieszą się popularnością od lat. Są one marzeniem wielu maluchów. Stanowią doskonałą opcję na prezent urodzinowy czy świąteczny. Kupując betoniarkę z serii Magic Truck, masz pewność, że podbije ona serce Twojej pociechy i nie zostanie odstawiona w kąt z powodu znudzenia, co ma miejsce w przypadku większości zabawek.

Pojazdy Magic Truck służą długi czas, nawet gdy są intensywnie eksploatowane. Co je wyróżnia? Przede wszystkim materiały, z których są wykonane – cechują się one wysoką jakością, trwałością i wytrzymałością. Ponadto nie zawierają żadnych toksycznych elementów, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na zdrowie dziecka. Betoniarka Magic Truck nadaje się zarówno do zabawy w domu, jak i w ogrodzie. Posiada ona wiele części ruchomych, które urozmaicają zabawę. Maluch może napełnić gruszkę piaskiem i wodą, a przy pomocy korby obracać nią i mieszać jej zawartość. Betoniarka z serii Magic Truck marki Wader jest wyposażona we fluorescencyjne światła, które po odpowiednim naświetleniu świecą w ciemności. Zabawka ta jest zbudowana z elementów odpornych na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dzięki czemu można przechowywać ją w ogrodzie, a także na tarasie i balkonie. Ruchome elementy betoniarki Magic Truck  pomagają rozwijać maluchom precyzję i umiejętności manualne oraz odkrywać działanie tego typu pojazdów, co wzmacnia zdolności obserwacyjne i logiczne myślenie.

Magic Truck Base betoniarka – marzenie każdego malucha 

Betoniarka Magic Truck to marzenie każdego dziecka. Cieszy się ona świetnymi opiniami i dużą popularnością wśród rodziców. Klienci doceniają ją za jakość, trwałość, odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz za doskonałe wykończenie. 

W naszym sklepie internetowym kupisz betoniarkę Magic Truck w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Informacje dodatkowe

Waga 211 kg
Wymiary 595 × 195 × 28 cm