Magic Truck Basic auta coupe

63.94 

Opis

Dzieci bawiąc się, często naśladują zachowania i czynności wykonywane przez dorosłych. Według opinii wielu naukowców w ten sposób uczą się odpowiednich reakcji oraz kreują wyobrażenie na temat tego, jakie chciałyby być w przyszłości. Z tego względu najpopularniejszymi zabawkami są te, które jak najbardziej odzwierciedlają przedmioty i osoby w życiu codziennym: lalki o sylwetkach dorosłych oraz te imitujące niemowlęta, różnego rodzaju zestawy służące do odgrywania danego zawodu, małe zwierzątka oraz  samochody.

Magic Truck Basic – autka dla Twojego dziecka

W ofercie naszego sklepu znajduje się zabawka Magic Truck Basic auta coupe. Zapewni ona małemu miłośnikowi wyścigów wiele godzin zabawy. Zestaw składa się z ciężarówki oraz podczepionej do niej lawety, na której znajdują się dwa sportowe autka. Zabawka posiada sporo elementów ruchomych – najazdy, nóżki podporowe oraz boczne burty są rozkładane, skrętną naczepę można odczepić lub przyczepić na dwa sposoby. To umożliwia wydłużenie zestawu z pierwotnych 78 cm do nawet 110 cm!

Zabawka łączy w sobie elementy dziecięce i realistyczne. Kolorystyka zwraca uwagę, jest żywa, a zarazem przyjemna dla oka. Natomiast projekt ciężarówki przypomina realnie istniejący pojazd oraz posiada wszystkie charakterystyczne cechy konstrukcji. Jeden z nich stanowią fluorescencyjne lampy, które po skierowaniu na nie światła z innego źródła, zaabsorbują je i będą nim przez jakiś czas świecić. Dzięki takiemu połączeniu zabawka jest podwójnie atrakcyjna dla dziecka.

Pojazd został wykonany z odpornego na uszkodzenia, trwałego i bezpiecznego dla zdrowia dziecka tworzywa sztucznego. Dzięki wytrzymałości w stosunku do wszelkiego rodzaju czynników zewnętrznych ciężarówka może być używana w domu, jak i na dworze.

Zabawka jest dedykowana dzieciom powyżej 3. roku życia. Jej atrakcyjna cena, solidne wykonanie, bezpieczne materiały oraz bardzo szybka przesyłka sprawiają, że jest chętnie wybierana przez rodziców, jak i dzieci.

Informacje dodatkowe

Waga 295 kg
Wymiary 79 × 195 × 28 cm