Magic Truck ACTION – Straż Pożarna

63.94 

Opis

Wejdź do świata magicznych ciężarówek świecących w ciemności!

Magic Truck Action to niepowtarzalna seria dużych pojazdów, o których marzy każde dziecko. Stworzone z pasją, są odzwierciedleniem prawdziwych ciężarówek dzięki czemu można się nimi bawić na wiele sposobów, w dzień i w nocy!

Magic Truck Action – Straż Pożarna jak na prawdziwy wóz strażacki przystało, posiada wysuwaną, ruchomą drabinę, na końcu której znajduje się kosz dla strażaka, pompkę oraz wąż, z którego, po napełnieniu zbiorniczka, tryska woda. Obrotowe elementy sprawiają, że strumień wody można skierować w dowolną stronę. Skrętną naczepę można przyczepić do kabiny na dwa sposoby, przez co auto może osiągnąć długość 80 cm. Dodatkowo została ona wyposażona w wysuwane nóżki podporowe, dzięki czemu może również stać samodzielnie. Auto z przodu ma zamontowane fluorescencyjne światła, które po naświetleniu świecą w ciemnościach. Pojazd wykonany jest z materiałów bezpiecznych dla dzieci. Ogromną zaletą jest trwałość i wytrzymałość konstrukcji, co sprawia, że zabawka może służyć dzieciom latami.

  • z przodu zamontowane są fluorescencyjne światła, które po naświetleniu świecą w ciemnościach.
  • duży, wytrzymały, o solidnej konstrukcji wóz strażacki o długości 79 cm
  • wyposażony w wysuwaną, ruchomą drabinę z koszem dla strażaka, wąż, pompkę oraz zbiornik na wodę
  • zabawka wykonana z bardzo trwałych i bezpiecznych materiałów odpornych na warunki atmosferyczne
  • przeznaczona dla dzieci 3+

z przodu zamontowane są fluorescencyjne światła, które po naświetleniu świecą w ciemnościach.duży, wytrzymały, o solidnej konstrukcji wóz strażacki o długości 79 cmwyposażony w wysuwaną, ruchomą drabinę z koszem dla strażaka, wąż, pompkę oraz zbiornik na wodęzabawka wykonana z bardzo trwałych i bezpiecznych materiałów odpornych na warunki atmosferyczneprzeznaczona dla dzieci 3+

Informacje dodatkowe

Waga 274 kg
Wymiary 79 × 205 × 295 cm