Magic Truck ACTION – Formuła 1

63.94 

Opis

Wejdź do świata magicznych ciężarówek świecących w ciemności!

Magic Truck Action to niepowtarzalna seria dużych pojazdów, o których marzy każde dziecko. Stworzone z pasją, są odzwierciedleniem prawdziwych ciężarówek dzięki czemu można się nimi bawić na wiele sposobów, w dzień i w nocy!

Magic Truck Action z Formułą 1 to doskonała zabawka dla najmłodszych wielbicieli motoryzacji i wyścigów samochodowych. Posiada odczepianą, skrętną naczepę w zestawie z 2 bolidami wyścigowymi Formuły 1. Naczepę można przyczepić do kabiny na dwa sposoby. Dodatkowo naczepa wyposażona jest w chowane nóżki podporowe, przez co może stać się samodzielnie stojącą przyczepą. Auto z przodu ma zamontowane fluorescencyjne światła, które po naświetleniu świecą w ciemnościach. Pojazd wykonany jest z materiałów bezpiecznych dla dzieci. Ogromną zaletą jest trwałość i wytrzymałość konstrukcji, co sprawia, że zabawka może służyć dzieciom latami.

  • z przodu zamontowane są fluorescencyjne światła, które po naświetleniu świecą w ciemnościach.
  • duży (długość 79 cm), wytrzymały pojazd realistycznie odwzorowujący prawdziwą ciężarówkę – lawetę
  • w zestawie znajdują się wciągarka, najazdy i 2 autka wyścigowe Formuły 1
  • zabawka wykonana z bardzo trwałych i bezpiecznych materiałów odpornych na warunki atmosferyczne
  • przeznaczona dla dzieci 3+

z przodu zamontowane są fluorescencyjne światła, które po naświetleniu świecą w ciemnościach.duży (długość 79 cm), wytrzymały pojazd realistycznie odwzorowujący prawdziwą ciężarówkę – lawetęw zestawie znajdują się wciągarka, najazdy i 2 autka wyścigowe Formuły 1 zabawka wykonana z bardzo trwałych i bezpiecznych materiałów odpornych na warunki atmosferyczneprzeznaczona dla dzieci 3+

Informacje dodatkowe

Waga 254 kg
Wymiary 79 × 205 × 295 cm