Magic Truck ACTION - Auta Retro

63.94 

Opis

Wejdź do świata magicznych ciężarówek świecących w ciemności!

Magic Truck Action to niepowtarzalna seria dużych pojazdów, o których marzy każde dziecko. Stworzone z pasją, są odzwierciedleniem prawdziwych ciężarówek dzięki czemu można się nimi bawić na wiele sposobów, w dzień i w nocy!

 

Magic Truck Action z Autkami Retro to fantastyczna zabawka dla najmłodszych sympatyków samochodów retro i sportów wyścigowych. Posiada odczepianą, skrętną naczepę w zestawie z 2 autkami retro stylizowanymi na Volkswagena Garbus i Citroena 2CV. Naczepę można przyczepić do auta na dwa sposoby. Dodatkowo naczepa wyposażona jest w wysuwane nóżki podporowe, przez co może stać się samodzielnie stojącą przyczepą. Auto z przodu ma zamontowane fluorescencyjne światła, które po naświetleniu świecą w ciemnościach. Pojazd wykonany jest z materiałów bezpiecznych dla dzieci. Ogromną zaletą jest trwałość i wytrzymałość konstrukcji, co sprawia, że zabawka może służyć dzieciom latami.

  • z przodu zamontowane są fluorescencyjne światła, które po naświetleniu świecą w ciemnościach.
  • duży (długość 79 cm), wytrzymały i trwały pojazd realistycznie odwzorowujący prawdziwą ciężarówkę – lawetę
  • zestaw wyposażony w odpinaną naczepę, najazdy oraz boczne burty i 2 autka retro
  • zabawka wykonana z bardzo trwałych i bezpiecznych materiałów odpornych na różne warunki atmosferyczne
  • przeznaczona dla dzieci 3+

z przodu zamontowane są fluorescencyjne światła, które po naświetleniu świecą w ciemnościach.duży (długość 79 cm), wytrzymały i trwały pojazd realistycznie odwzorowujący prawdziwą ciężarówkę – lawetęzestaw wyposażony w odpinaną naczepę, najazdy oraz boczne burty i 2 autka retrozabawka wykonana z bardzo trwałych i bezpiecznych materiałów odpornych na różne warunki atmosferyczneprzeznaczona dla dzieci 3+

Dodatkowe informacje

Waga 281 kg
Wymiary 79 × 205 × 295 cm