Zestaw Magic Mosaic

47.00 

Opis

Zestaw Magic Mosaic

Najlepsze zabawki dla dzieci to takie, które oprócz świetnej zabawy, wspomagają także prawidłowy rozwój Twojego malucha. Zestaw Magic Mosaic jest zbiorem kolorowych, poręcznych elementów, które nie tylko pozwalają na poznawanie przez pociechę nowych kolorów, a także wpływają pobudzająco na jej wyobraźnię. Dzięki zabawce Twój maluch ćwiczy koordynację oko-ręka, a także logiczne myślenie oraz umiejętność koncentracji. Ponadto dzięki różnym kształtom wchodzących w skład elementów, dziecko poznaje nowe dotąd nieznane formy.

Magic Mosaic – sklep

Produkt został wykonany z najwyższą starannością oraz dbałością o detale, aby Twoje dziecko mogło cieszyć się z fantastycznej zabawy przez długi czas. Jego niezaprzeczalną zaletą jest także bezpieczeństwo użytkowania oraz wysoka funkcjonalność, dzięki której maluch może nabyć wiele nowych umiejętności. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu zestaw jest odporny na zniszczenie, a jego zaokrąglone brzegi, odpowiednia wielkość elementów oraz prawidłowy stopień trudności, który został dostosowany do wieku malucha, czynią go odpowiednim nawet dla najmłodszych. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 1 roku życia, co wpływa na możliwość uczenia się poprzez zabawę już od najmłodszych lat.

Zestaw Magic Mosaic chwalony jest również za przystępną ceną, dzięki której wzrasta zadowolenie rodzica związane nie tylko z odpowiednią ceną, ale także z zadowoleniem swojego dziecka z fantastycznej i rozwijającej na wielu płaszczyznach zabawy.

Dodatkowe informacje

Waga 114 kg
Wymiary 42 × 35 × 5 cm