Zestaw Magic Mosaic

47.00 

Opis

Dopasuj, układaj i poznawaj kolory oraz rozwijaj wyobraźnię dzięki Magic Mosaic! Kolorowe elementy, poręczne i składane opakowanie-walizka, ciekawe plansze ze wzorami to gwarancja doskonałej zabawy, w którą  zaangażują się zapewne nie tylko maluchy!
W skład zestawu Magic Mosaic wchodzi: składana walizeczka z perforowaną podstawką, 54 szt. kolorowych kołeczków oraz 10 plansz z obrazkami, które służą jako wzory do układania. Zestaw został wykonany z dbałością o każdy szczegół i z myślą o najmłodszych dzieciach: zaokrąglone brzegi, odpowiednio duża wielkość kołeczków oraz dostosowany do wieku stopień trudności obrazków. Całość zabawki wyprodukowana z bezpiecznych i nietoksycznych materiałów.

Korzyści rozwojowe:
Magic Mosaic (1+) rozwija umiejętności motoryczne i manualne oraz doskonale ćwiczy koordynację oko-ręka. W trakcie zabawy angażuje wiele zmysłów, ucząc nowych kształtów i podstawowych kolorów, rozwija umiejętność koncentracji, wykonywania zadań oraz logicznego myślenia.

w skład zestawu Magic Mosaic wchodzi: składana walizeczka z perforowaną podstawką, 54 szt. kolorowych kołeczków oraz 10 plansz z obrazkami, które służą jako wzory do układaniazestaw został wykonany z dbałością o każdy szczegół i z myślą o najmłodszych dzieciachzaokrąglone brzegi, odpowiednio duża wielkość kołeczków oraz dostosowany do wieku stopień trudności obrazkówzabawka zapakowana w poręczne opakowanie – walizeczkę z rączką do łatwego przenoszeniaprodukt odpowiedni dla dzieci powyżej 1 roku życia

Dodatkowe informacje

Waga 114 kg
Wymiary 42 × 35 × 5 cm