Zabawka Magic Figures sorter

11.50 

Opis

Pierwszy rok życia to czas intensywnego rozwoju, w którym dziecko każdego dnia zdobywa nowe umiejętności – w tym okresie dobór zabawek jest kluczowy dla rozwoju malucha. Polecane przez lekarzy i pedagogów sortery to zabawki, które stymulują i wspierają rozwój dzieci – ćwiczą logiczne myślenie, umiejętność koncentrowania się, rozwijają umiejętności manualne oraz uczą podstawowych kolorów.

Zabawa zestawem kreatywnym Magic Figures Sorter polega na dopasowaniu przez dziecko klocków, o różnych kolorach i kształtach, do wgłębień na kolorowej podstawce. W skład zestawu wchodzi 8 klocków w kształcie kółka, kwadratu, trójkąta i pięciokąta oraz podstawka z wgłębieniami. Dziecko w trakcie zabawy dopasowuje klocki do odpowiedniego wgłębienia, ale może również bawić się na kilka innych sposobów np. układać klocki jeden na drugim.
Zestaw wykonany z wysokiej jakości tworzywa, elementy posiadają zaokrąglone kształty i są dopasowane do dopasowane do rączek małych dzieci.

Korzyści rozwojowe:

Zabawka stymuluje i wspiera rozwój dziecka, ćwiczy logiczne myślenie, umiejętność koncentrowania się, rozwija umiejętności manualne oraz uczy podstawowych kolorów i nowych kształtów.

kolorowa podstawka baza8 klocków do dopasowania zaokrąglone kształty dla większego bezpieczeństwa poręczne pudełko idealne na prezent zabawka odpowiednia dla dzieci powyżej 1 roku życia

Informacje dodatkowe

Waga 028 kg
Wymiary 355 × 65 × 155 cm