Łopata / grabie długie na drewnianym trzonku

5.98 

Opis

Każdy doskonale wie, że udane wakacje z dziećmi nad morzem, jeziorem, rzeką lub jakimkolwiek zbiornikiem wodnym nie istnieją bez zabawy w piasku. Na rynku istnieje cały arsenał zabawek specjalnie na taką okazję. Dzieci mogą przebierać w różnego rodzaju wiaderkach o niesamowitych kształtach, sitkach, foremkach, koparkach czy bardziej wymyślnych akcesoriach. Jednak podstawowymi, a zarazem najważniejszymi są grabki i łopatka.

Pozytywny wpływ zabaw w piasku

Zabawy z wykorzystaniem piasku mają podwójne znaczenie. Po pierwsze, budowa różnego rodzaju konstrukcji, jak zamki, domy, tamy czy mosty pobudza wyobraźnię oraz wspiera kreatywne myślenie. Z drugiej strony proces budowania z piasku, a więc kopanie, nabieranie wody, grabienie i lepienie rączkami, zmusza malucha do poruszania się, co bardzo pozytywnie wpływa na rozwój motoryczny dziecięcego ciała.

Grabie i łopata Wader

W naszym sklepie oferujemy łopatę i grabie na drewnianym trzonku popularnej firmy zabawkarskiej Wader. To nieocenione akcesoria przy każdej wizycie na plaży, w ogrodzie czy osiedlowej piaskownicy. Są poręczne, funkcjonalne oraz posłużą Twojemu dziecku podczas wielu zabaw.

Mają spore rozmiary, zęby i szuflę, wykonane są z mocnego i trwałego plastiku, a także drewniany trzonek. Oba te materiały spełniają wymogi dotyczące bezpieczeństwa dzieci podczas zabawy. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne wykazuje odporność na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne oraz jest nietoksyczne. Natomiast drewno zostało starannie oszlifowane, aby zminimalizować ryzyko pojawienia się drzazg.

Oba narzędzia występują w kilku wariantach kolorystycznych, a łopata zabawkowa dodatkowo posiada na szufli uroczą ilustrację wykonaną przy użyciu technologii IML – została wtopiona w plastik, co zapobiega ścieraniu lub blaknięciu spowodowanym czynnikami atmosferycznymi i wodą.

Atrakcyjna cena, trwałość materiałów oraz solidne wykonanie sprawiają, że te zabawki stanowią idealny wybór do zabaw w piasku nawet dla dzieci od 1. roku życia. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów.

Informacje dodatkowe

Waga 379 kg
Wymiary 39 × 39 × 60 cm