Łopata duża letnia z IML

8.00 

Opis

Prace w ogrodzie u boku rodzica to dla dzieci świetna rozrywka, która ma również ogromne walory edukacyjne. Ponadto takie wspólne spędzanie czasu zbliża i pomaga w nawiązywaniu więzi, co również jest bardzo istotne. Aby ułatwić dzieciom pomoc przy realizacji różnego rodzaju czynności przy roślinach i nie tylko, warto zapewnić mu odpowiednie narzędzia, które przystosowane są do jego wzrostu, siły i możliwości. Jednym z dobrych produktów tego typu jest dostępna na tej podstronie naszego sklepu internetowego duża łopata Happy Summer, dzięki której Twoja pociecha będzie mogła nie tylko pomagać Ci w ogrodzie, ale też może wykorzystać ją podczas beztroskich zabaw w piaskownicy czy na plaży.

Duża łopata letnia

Prezentowana tutaj duża łopata Happy Summer to produkt absolutnie wyjątkowy. Została ona wykonana z bardzo trwałych materiałów, dzięki czemu wytrzyma nawet intensywne użytkowanie. Trzonek tej zabawki został wykonany z metalu, dzięki czemu nie ma obaw, że ulegnie on pęknięciu lub złamaniu. Długość całej łopaty to aż 70 centymetrów, a więc idealnie nada się dla kilkuletnich dzieci, które mają już ponad metr wzrostu. Na szerokiej szufli producent umieścił kolorową grafikę, dzięki której zabawka jest nie tylko ładniejsza, ale też przyjemniejsza w użytkowaniu dla malucha. Dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych, co również ma ogromne znaczenie – każda pociecha będzie mogła wybrać taką, która najbardziej jej odpowiada.

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponieważ działamy na rynku już od długiego czasu, stale zapewniając naszym klientom wyroby bardzo wysokiej jakości. Od samego początku naszego funkcjonowania zależy nam na tym, aby każda osoba, która odwiedzi stronę internetową, mogła znaleźć na niej coś dla siebie i była zadowolona z zakupu. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment był możliwie jak najszerszy.

Opinie o naszym sklepie i produktach są bardzo pozytywne. Zadowoleni klienci chwalą w nich profesjonalną obsługę i bardzo atrakcyjne ceny.

Informacje dodatkowe

Waga 020 kg
Wymiary 70 × 24 × 10 cm