Łopata długa IML serii Happy Summer

5.98 

Opis

Łopata długa to wyjątkowa zabawka, która będzie towarzyszyła Twojemu dziecku w trakcie absorbujących zabaw w piasku. Nie ma więc żadnych przeszkód ku temu, aby zabrać to poręczne akcesorium zarówno na plażę, jak i po prostu do piaskownicy. Zabawkowa łopata to świetna propozycja dla każdego dziecka, które czuje w sobie chęć większego odkrywania świata. 

Dzięki wykonaniu łopaty wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, jest ona wyjątkowo wytrzymała i może służyć do wielu godzin zabaw na świeżym powietrzu. Łopata długa IML zakończona jest wyjątkowo poręcznym chwytakiem, który sprawia, że trzymanie jej przez pociechę nie stanowi żadnego problemu. Dodatkowym ułatwieniem jest umieszczenie na zabawce grafiki wykonanej przy użyciu technologii IML. Wytrzymałość oryginalnej grafiki jest skutkiem wykorzystania właśnie tego rodzaju nowoczesnych sposobów tworzenia. Pozytywne opinie naszych zadowolonych klientów jednoznacznie potwierdzają, że kolorowa łopata w każdych warunkach zachowuje odpowiedni wygląd oraz stan.

Odkryj świat zabawy – łopata długa IML

Zabawka Happy Summer świetnie sprawdzi się jako propozycja do zabawy samodzielnej – wtedy stanie się idealnym narzędziem do rozwijania kreatywności, a także eksplorowania otaczającego malucha świata. Chcesz kupić produkt dostępny w naszym sklepie, aby służył do zabawy większej grupy? Nic prostszego – wystarczy wyposażyć dzieci w różnokolorowe łopaty. Ich zastosowanie sprawia, że dzieci otrzymują przydatne narzędzie do budowania budowli z piasku, kopania tuneli, a także innych form zabaw w piaskownicy, czy też na plaży. Dzięki wyjątkowo atrakcyjnej cenie zabawki możesz z łatwością wyposażyć swoją pociechę w przydatne zabawkowe narzędzie, które sprawi, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu przestanie być nudne. 

  • łopatka o długości 66 cm
  • 5 różnych wersji kolorystycznych
  • metalowy trzonek zakończony poręcznym chwytakiem
  • odpowiednia dla dzieci 1+
  • grafika wykonana z wykorzystaniem technologii IML, umieszczona bezpośrednio na szufli

Dodatkowe informacje

Waga 015 kg
Wymiary 66 × 17 × 8 cm