Ławka ogrodowa w kartonie

119.51 

Opis

Wiosną i latem warto namówić maluchy do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Niestety w dobie komputerów i telewizorów nie jest to najłatwiejsze zadanie. Zamiast biegać na powietrzu, dzieci wolą grać w gry na smartfonie lub oglądać ulubione kreskówki. Najmłodsi coraz częściej rezygnują z zabawy w piaskownicy z przyjaciółmi na rzecz spotkań w sieci. Niestety efektem tego są poważne konsekwencje. Jeśli jednak chcesz namówić swoje dziecko do zabawy na świeżym powietrzu, sięgnij po ławkę ogrodową Wader, która pomoże Ci zaaranżować na zewnątrz kącik dla najmłodszych.

Oferowana przez nas ławka to produkt jednoczęściowy, wyposażony w dwa wygodne siedziska i stolik z otworem na parasol. Całość wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, charakteryzujących się trwałością i wysoką jakością. Ławka jest łatwa do czyszczenia i utrzymania w higienie. Doskonale sprawdzi się podczas wspólnych posiłków, zabaw i nauki. Jest ona wyjątkowo lekka, dlatego w razie potrzeby z łatwością można przenieść ją w inne miejsce. Ławka ogrodowa Wader wykonana jest z kolorowych elementów, które przyciągają wzrok najmłodszych. W pochmurne, deszczowe dni można wykorzystać ją również w domu. Dziecko może wykorzystać ją podczas rysowania, malowania farbami, grania w gry planszowe z przyjaciółmi czy układania puzzli. 

Ławka ogrodowa Wader – najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

Ławka ogrodowa Wader cieszy się świetnymi opiniami. Użytkownicy są zachwyceni jej jakością, trwałością i odpornością różnorodne czynniki. Klienci podkreślają, iż oferowana przez nas ławka sprawia, że dzieci chętniej spędzają czas na świeżym powietrzu. Maluchy wykorzystują ławkę do samodzielnych zabaw oraz zabaw z przyjaciółmi. 

W naszym sklepie kupisz ławkę ogrodową w kartonie marki Wader w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do złożenia zamówienia. Gwarantujemy szybką wysyłkę i profesjonalną obsługę. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy, udzielimy odpowiedzi  i podamy szczegółowe informacje na temat oferowanej ławki ogrodowej dla dzieci. 

Informacje dodatkowe

Wymiary 77 × 71 × 43 cm