Kuchnia szefa

50.69 

Opis

Zabawa w kuchnię to jedna z ulubionych aktywności dzieci! Duży kącik kuchenny dla małego Szefa Kuchni z wyposażeniem w naczynia, garnki, sztućce i przetwory zapewni mnóstwo rozrywki i możliwości. Zestaw 19 elementów rozbudza wyobraźnię i zapewnia wiele radosnych chwil pełnych wspaniałej zabawy. Dziecięca zabawa w kąciku kuchennym ma sporo wartości edukacyjnych, dzięki rozbudowanej formie i wielu elementom dzieci mogą bawić się w przygotowanie posiłków i podawanie do stołu, jednocześnie ucząc się zachowania porządku i odstawiania rzeczy na miejsce. Do zabawy w Kuchni Szefa z chęcią dołączą zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Zestaw posiada otwierany piekarnik, zlew z kranem oraz okap – wszystkie elementy utrzymane w wesołej, cieszącej oczy kolorystyce atrakcyjnej dla dzieci.

Korzyści rozwojowe dla dziecka:

Zabawa w Kuchni Szefa rozwija kreatywność i wyobraźnię, uczy samodzielności oraz pozytywnych postaw, a także angażuje wiele zmysłów dziecka. Żywe kolory i atrakcyjne kształty zachęcają do aktywnej zabawy, która ma sporo wartości edukacyjnych. Dzięki rozbudowanej formie i wielu elementom dzieci mogą bawić się w przygotowanie posiłków i podawanie do stołu, jednocześnie ucząc się zachowania porządku i odstawiania rzeczy na miejsce.

  • odpowiedni dla dzieci od 3 lat.
  • wymiary: 62 x 42 x 27 cm
  • waga: 1 kg
  • dołączony zestaw 19 elementów: talerze, produkty spożywcze, garnki i sztućce
  • wysokiej jakości materiały bezpieczne dla dzieci
  • łatwy montaż i utrzymanie w czystości

odpowiedni dla dzieci od 3 lat.wymiary: 62 x 42 x 27 cmwaga: 1 kgdołączony zestaw 19 elementów: talerze, produkty spożywcze, garnki i sztućcewysokiej jakości materiały bezpieczne dla dzieciłatwy montaż i utrzymanie w czystości

Informacje dodatkowe

Wymiary 455 × 105 × 63 cm