Krzesło do karmienia

95.68 

Opis

Podczas podawania codziennych posiłków Twojemu dziecku, możesz zapewnić mu wygodę i bezpieczeństwo poprzez umieszczenie go w specjalnym krześle do karmienia. Dla Twojego malucha powyżej szóstego miesiąca życia najlepszy będzie wybór modelu dla niemowląt.

Wygoda i bezpieczeństwo dla dziecka

Siedzisko krzesła do karmienia dla dziecka jest zaprojektowane ergonomicznie, ma opływowy kształt i wygodne oparcie. Plecy ustawione będą w pozycji zbliżonej do pionu, dzięki czemu maluchowi nie grozi zachłyśnięcie się lub zakrztuszenie pokarmem. Pomiędzy przednimi nogami krzesła do karmienia niemowląt umieszczony jest wspornik na nóżki dziecka, zabezpieczony elementami antypoślizgowymi. Zastosowano podwójną asekurację. Przed wypadnięciem dziecka z krzesła do karmienia chronią je regulowane szelki wykonane z miękkiej taśmy. Dodatkowym zabezpieczeniem jest zamocowana z przodu krzesełka tacka, uniemożliwiająca nadmierne wychylenie się dziecka do przodu.

Praktyczne krzesło do karmienia dla mamy

Używanie wysokiego krzesła do karmienia nie będzie wymagało od Ciebie nadmiernego pochylania się nad dzieckiem. W tacce znajduje się okrągłe wyżłobienie, do którego możesz na chwilę odstawić butelkę. Jeśli niektóre pokarmy podajesz bez użycia smoczka, na stoliczku ustawisz miseczkę lub talerzyk. Możesz też na niej położyć ściereczkę do wycierania buzi malucha albo jakieś zabawki, którymi dziecko zajmie się podczas posiłku. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, łatwego do stałego utrzymywania w czystości. Całość jest bardzo stabilna dzięki temu, że rozstaw nóg w krześle do karmienia rozszerza się ku dołowi. W połowie ich wysokości zamocowany został czworokątny stelaż dodatkowo wzmacniający konstrukcję.

Wybór jest prosty

Jeśli zastanawiasz się, jakiego krzesła do karmienia potrzebujesz dla niemowlęcia, produkt ten spełni Twoje oczekiwania. Zadowoleni nabywcy dzielą się na jego temat pozytywnymi opiniami. Dodatkowym atutem jest fakt, że możesz kupić je po bardzo przystępnej cenie. W ofercie sklepu są  krzesła do karmienia dla dziecka, w rozmiarach 90 x 70 x 60 cm o wadze 3,79 kg.

Informacje dodatkowe

Wymiary 42 × 40 × 40 cm