Kręgle w kartonie

11.68 

Opis

Kręgle dla dzieci to idealna zabawka wzorujące się na popularnej grze rozrywkowej dla dorosłych, dzięki której również najmłodsi mogą poznać jej zasady. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu zostały wykonane z zachowaniem najwyższej dbałości o szczegóły, co sprawia, że wrażenia płynące ze wspólnej zabawy są jeszcze lepsze.

Kręgle dla dzieci w kartonie – Wader

Zabawka Wader nadaje się zarówno do starszych dzieci, jak i tych, które z użyciem tego zestawu mogą dopiero uczyć się specyficznych zasad tej gry rozrywkowej, polegającej na zbijaniu kolorowych kręgli. W naszym sklepie możesz kupić kompletne zestawienie do długich godzin świetnej zabawy, zawierające 9 różnokolorowych kręgli oraz dwie specjalnie wyprofilowane piłeczki. Odpowiednie przygotowanie wszystkich elementów sprawia, że dzieci mogą z łatwością chwytać je w małe rączki i samodzielnie przeprowadzać długie rozgrywki. 

Propozycja marki Wader stanowi wyjątkową szansę na rozwój umiejętności motorycznych oraz manualnych nawet u najmłodszych. W pozytywnych opiniach dotyczących tego produktu zadowoleni rodzice szczególnie doceniają pozytywny wpływ zestawu kręgli na precyzję ruchów swoich pociech, a także rozwój koordynacji wzrokowo – ruchowej, tak ważnej u najmłodszych. 

Zajmij swoją pociechę na długie godziny z kręglami dla dzieci

Większość rodziców często zastanawia się, jakiego rodzaju zabawka byłaby w stanie zająć ich pociechy na dłuższy czas, tym samym zapewniając nieco wytchnienia. Jednocześnie odpowiednia zabawka powinna mieć pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Wszystkie te cechy posiada specjalnie skomponowany zestaw kręgli – atrakcyjna cena jest jego dodatkowym atutem. Kręgle w kartonie dzięki swojej formie są niezwykle kompaktowe, co sprawia, że nie zajmują dużo miejsca w pokoju dziecka. Wspólnie ze swoją pociechą możecie więc sięgnąć po produkt marki Wader zawsze wtedy, gdy pragniecie odkryć nowe możliwości związane z zabawą. 

  • zestaw zawiera 9 różnokolorowych kręgli i 2 piłeczki, całość zapakowana w atrakcyjne pudełko
  • wszystkie elementy wykonane z materiałów bezpiecznych dla dzieci
  • przeznaczone dla dzieci 1+

Informacje dodatkowe

Waga 05 kg
Wymiary 30 × 12 × 25 cm