Koparka z kompletem do piasku

20.15 

Opis

Koparka z kompletem do piasku

Samochody cieszą się zainteresowaniem chłopców, a często także dziewczynek już od najmłodszych lat. Dzięki nim Twoje dziecko rozwija swoją wyobraźnię i spędza czas na fantastycznej zabawie. Oferowana przez nas koparka posiada wiele udogodnień i funkcji, dzięki którym Twój maluch może wykonywać różnego rodzaju manewry, jak przenoszenie materiałów czy kopanie w ziemi. Jest to wspaniały sposób na kreatywną zabawę, która pobudza twórcze myślenie i gwarantuje spędzanie czasu w interesujący sposób.

Koparka do piasku – sklep

W naszym sklepie znajdziesz niesamowite prezenty dla Twojej pociechy, które będą sposobem na poznawanie nowych kolorów, kreatywne uczenie się, a także wspieranie aktywności ruchowej malucha. Produkt jest w pełni bezpieczny, dlatego Twój potomek bez żadnych obaw może bawić się naszą fantastyczną koparką. Dzięki zestawowi Twoje dziecko może bawić się w pojedynkę lub spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi. Jest to dla niego świetna nauka dzielenia się z innymi dziećmi, dzięki czemu Twój maluch nabywa nowe, przydatne podczas dorastania umiejętności społeczne.

Produkt oprócz użytych do jego produkcji dobrej jakości materiałów, które są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, wyróżnia się również przystępną ceną. Dzięki temu Twoje dziecko będzie zadowolone z nowej, ciekawej zabawki, a Ty ucieszysz się z jej atrakcyjnej ceny. Jest to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli Ci na oszczędność pieniędzy, a dodatkowo uszczęśliwi Twojego malucha.

Dodatkowe informacje

Waga 044 kg
Wymiary 36 × 195 × 16 cm