Konik na kółkach/biegunach

87.58 

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować konika na biegunach i kółkach, czyli uniwersalną zabawkę, która na pewno zapewni masę zabawy każdemu dziecku. Produkt jest przeznaczony dla maluchów od 24 miesiąca życia. Wyróżnia się ciekawym wzornictwem i świetnie przyciąga uwagę dzieci ze względu na głębokie, wyraziste kolory. Nie da się także zaprzeczać, że zabawka cechuje się funkcjonalnością. Pełni bowiem dwie bardzo istotne funkcje. Ponadto konik na kółkach i biegunach może być szybko modyfikowany. Konstrukcja zabawki nie jest skomplikowana, dlatego, żeby z jeździka zrobić bujak, wystarczy nałożyć produkt na szerokie płozy, dopasować kółka do otworów, a następnie przypiąć je za pomocą wytrzymałych pasków. 

Świetny konik na biegunach i kółkach – sklep internetowy

Dostępny w naszym sklepie koń na biegunach z kółkami został wykonany z wytrzymałego materiału, który wykazuje odporność na wiele szkodliwych czynników, np. wilgoć. Tworzywo jest bezpieczne w stosowaniu, dlatego produkt można zakupić zarówno do domu, jak i przedszkola. Zabawka cechuje się także stabilnością, ponieważ posiada szerokie płozy, na których maluch może oprzeć swoje nogi oraz uchwyt zapewniający dodatkowe zabezpieczenie przed upadkiem. Nieprzypadkowo konik na biegunach z kółkami otrzymuje bardzo dobre opinie. 

Bujanie to czynność, która w opinii specjalistów bardzo dobrze wpływa na dzieci, ponieważ świetnie uspokaja najmłodszych. Przy okazji zapewnia dawkę aktywności fizycznej. Tymczasem korzystanie z jeździka także jest wskazane, ponieważ dzięki temu maluch poprawia swoją motorykę. Prezentowany produkt bardzo dobrze działa na wyobraźnię oraz stymuluje zmysły. Dobrym pomysłem jest na przykład posadzenie malucha w bujaku przed snem, dzięki czemu malec będzie w stanie łatwiej zasnąć. 

Omawiany produkt spełnia wysokie standardy jakości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie tylko zapewni zabawę Twojemu dziecku lub podopiecznym, ale da maluchom okazję do frajdy w bezpiecznych warunkach. Produkt bardzo dobrze się prezentuje, dlatego jest świetnym pomysłem na prezent dla własnej lub znajomej pociechy.

Cechy produktu:

  • materiał: wytrzymałe tworzywo sztuczne
  • wymiary: 49 x 70 x 34 cm
  • sugerowany wiek: od 24 miesiąca życia
  • dodatkowe informacje: wygodne rączki, funkcja bujaka oraz jeździka, łatwy w czyszczeniu

Jeśli zależy Ci na świetnych produktach w konkurencyjnej cenie, to zachęcamy do sprawdzenia reszty oferty naszego sklepu. Dysponujemy wieloma zabawkami oraz akcesoriami o wysokiej jakości.

Informacje dodatkowe

Waga 25 kg