Konik na kółkach/biegunach

87.58 

Opis

Konik na kółkach / Na biegunach DL7078

Dwufunkcyjny konik na biegunach – bujak i jeździk w jednym. Sympatyczny konik posiada rączki, dzięki którym dziecko bezpiecznie może trzymać się podczas bujania. Po zdjęciu biegunów konik staje się jeździkiem na kółkach. Wspaniała zabawka, która zapewnia urozmaiconą aktywność dopasowaną do potrzeb dziecka. Urocze kolory konika stymulują wyobraźnię dziecka i zachęcają do aktywności, ważnej dla każdego etapu rozwoju.
Zabawka inspirowana znanymi od zawsze bujaczkami, została wzbogacona o bezpieczną i funkcjonalną formę oraz możliwość zmienienia się w fantastyczny jeździk. Wysokiej jakości produkt, wykonany z solidnego i wytrzymałego tworzywa. Praktyczny, łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu higieny. 

Korzyści rozwojowe dla dziecka:
Żywe kolory, anatomiczna konstrukcja umożliwiająca płynne ruchy, sympatyczny kształt oddziałujący na wyobraźnię. Bujaczki działają kojąco oraz uspokajająco, a płynny ruch w przód i tył wspomaga wyciszenie – warto posadzić dziecko w bujaczku przed snem – to idealna zabawa na zakończenie dnia, po której przyjdzie spokojny sen. Jeździk wspiera rozwój motoryczny i sprawność ruchową. Zabawka stymuluje zmysły, zachęca do rozwoju zdolności ruchowych i usprawnia naukę poprzez odkrywanie.
 

dwufunkcyjny konik na biegunach – bujak i jeździk w jednymposiada rączki, dzięki którym dziecko bezpiecznie może trzymać się podczas bujaniawysokiej jakości produkt, wykonany z solidnego i wytrzymałego tworzywapraktyczny, łatwy w czyszczeniudla dzieci powyżej 24 miesiąca życia

Dodatkowe informacje

Waga 25 kg