Kid Cars Sport autko z przyczepą

6.07 

Opis

Zestawy autek z przyczepą z serii Kid Cars to 10 różnych wariantów dla wszystkich młodych miłośników motoryzacji. Różnorodne i kolorowe modele samochodów (jeep, buggy, pickup, bus) z przyczepą, a na niej do wyboru: motorówka, skuter wodny, skuter śnieżny, quad, formuła, wyścigówka, buggy i kabriolet. Solidność wykonania, z trwałych, bezpiecznych i nietoksycznych materiałów sprawia, że zabawka będzie służyła naszym najmłodszym pociechom  przez długi czas. Tworzywo odporne na warunki atmosferyczne pozwala na zabawę zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu.

Opis techniczny
  • 10 różnych wariantów 3-częściowego zestawu o dł. 25 cm: samochód, przyczepa i pojazd przewożony na niej
  • do wyboru 4 modele samochodów (jeep, buggy, pickup, bus) o odmiennych kolorach i 10 różnych pojazdów na przyczepie (motorówka, skuter wodny, skuter śnieżny, quad, formuła, wyścigówka, buggy i kabriolet)
  • przeznaczone dla dzieci 1+

10 różnych wariantów 3-częściowego zestawu o dł. 25 cm: samochód, przyczepa i pojazd przewożony na niejdo wyboru 4 modele samochodów (jeep, buggy, pickup, bus) o odmiennych kolorach i 10 różnych pojazdów na przyczepie (motorówka, skuter wodny, skuter śnieżny, quad, formuła, wyścigówka, buggy i kabriolet)przeznaczone dla dzieci 1+autka umieszczone na tekturowej podkładce

Informacje dodatkowe

Waga 013 kg
Wymiary 25 × 75 × 85 cm