Jeździk różowy

41.03 

Opis

Uroczy różowy jeździk to wymarzony pojazd dla małej dziewczynki! Posiada uchwyt, który może służyć jako wygodne oparcie w trakcie jazdy. Posiada otwierane siedzisko do przechowywania zabawek i wszystkich skarbów należących do małej dziewczynki. Doskonała zabawka dla najmłodszych – zapewnia mnóstwo ruchu i zabawy, jednocześnie pomagając maluchowi w rozwoju fizycznym i stawianiu pierwszych kroków.  Wygodna do złapania kierownica pozwala dziecku utrzymać równowagę i zapewni łatwość manewrowania nawet początkującym maluchom. Odpowiednio wyprofilowane siedzisko zapewnia komfort podczas zabawy. 

Cechy zabawki:
Odpowiednia dla dzieci powyżej 12 miesiąca.
W siedzisku znajduje się zamykany schowek na zabawki
Pod kierownicą klaksony wydające dźwięk
Wykonany z bezpiecznego, solidnego i trwałego tworzywa
Konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo
Wygodne siedzisko, odpowiednio wyprofilowana kierownica.

Korzyści rozwojowe dla dziecka:
Wspiera rozwój motoryczny i sprawność ruchową w kilku etapach rozwoju dziecka. Odpowiednia konstrukcja pomaga utrzymać równowagę, rozwija zmysł równowagi i koordynację ruchową. Zabawka stymuluje zmysły, zachęca do rozwoju zdolności ruchowych i usprawnia naukę poprzez odkrywanie.  
 

odpowiednia dla dzieci powyżej 12 miesiąca.w siedzisku znajduje się zamykany schowek na zabawkipod kierownicą klaksony wydające dźwiękwykonany z bezpiecznego, solidnego i trwałego tworzywakonstrukcja zapewnia bezpieczeństwowygodne siedzisko, odpowiednio wyprofilowana kierownica.

Informacje dodatkowe

Waga 116 kg
Wymiary 208 × 18 × 483 cm