Jeździk czerwony

41.03 

Opis

Jeździk z dźwiękiem DL 8020

Jeździki to doskonałe pojazdy dla najmłodszych – zapewniają mnóstwo ruchu i wspierają naukę chodzenia! Pojazd – odpychaniec z sygnałem dźwiękowym zapewni mnóstwo bezpiecznej zabawy i wesprze naturalny rozwój dziecka. Konstrukcja wykonana z bardzo wytrzymałego tworzywa. Zachęca do rozwijania sprawności ruchowej – dziecko może usiąść na siedzisku i jeździć odpychając się nogami.  Dzięki uchwytowi z tyłu, dziecko może prowadzić pojazd, co wspiera je w nauce chodzenia. Wygodna do złapania kierownica pozwala dziecku utrzymać równowagę i zapewni łatwość manewrowania nawet początkującym maluchom. Odpowiednio wyprofilowane siedzisko zapewnia komfort podczas zabawy. Klakson na kierownicy wydaje dźwięk, co jest wyjątkowo atrakcyjne dla dzieci. Żywe kolory, atrakcyjny wygląd oraz charakterystyczne elementy zachęcą malucha do radosnej zabawy pełnej ruchu. 

Cechy produktu:
Odpowiedni dla dzieci powyżej 12 miesięcy.
Łatwy do przenoszenia i transportu oraz utrzymania w czystości
Wysokiej jakości tworzywo zapewniające bezpieczeństwo użytkowania

Korzyści rozwojowe dla dziecka:
Wspiera rozwój motoryczny i sprawność ruchową. Odpowiednia konstrukcja pomaga utrzymać równowagę, rozwija zmysł równowagi i koordynację ruchową. Zabawka stymuluje zmysły, zachęca do rozwoju zdolności ruchowych i usprawnia naukę poprzez odkrywanie.  Dziecko czuje się pewniej i bezpieczniej, mając przed sobą stabilną i atrakcyjną zabawkę, która zachęca je do podejmowania samodzielnych prób chodzenia. 
 

odpowiedni dla dzieci powyżej 12 miesięcy.łatwy do przenoszenia i transportu oraz utrzymania w czystościwysokiej jakości tworzywo zapewniające bezpieczeństwo użytkowania

Dodatkowe informacje

Waga 116 kg
Wymiary 208 × 18 × 483 cm