Igracek sanitariusz i akcesoria - duży zestaw

13.71 

Opis

Igracek – sanitariusz

Igracek został stworzony przez czeską firmę EFKO, która znana jest z produkcji wysokiej jakości zabawek. Sanitariusz jest precyzyjnie wykonaną figurką, w której zadbano o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zabawka pozwala maluchowi na poznawanie prawdziwego świata i występujących w nim zawodów. Produkt umożliwia dziecku rozwój wyobraźni i kreatywności, dzięki którym każda zabawa stanie się fantastyczną, pełną radości przygodą. Figurka pozwala maluchowi na zapoznanie się z zawodem sanitariusza, a jej dużą zaletą jest dodatkowe wyposażenie w tacę z lekarstwami, wózek sanitarny, strzykawki oraz lekarstwa. W wyniku tego dziecko może nauczyć się przedmiotów, które potrzebne są dla konkretnego zawodu, co jest niezwykłym i edukacyjnym doświadczeniem.

Zabawka posiada specjalne wgłębienia pozwalające jej na zginanie rąk oraz umieszczenie akcesoriów w jej malutkiej dłoni. Figurka wspaniale sprawdzi się dla dzieci powyżej trzeciego roku życia, które będą mogły czerpać maksymalne zadowolenie z zabawy.

Igracek sanitariusz – cena

Dostępna w naszym sklepie figurka chwalona jest za staranne wykonanie, dobrej jakości materiału użyte do jej produkcji, a także za wpływ na rozwój dziecka oraz atrakcyjną cenę. W wyniku tego produkt zdobywa pozytywne opinie zadowolonych klientów, a my zyskujemy pewność dostarczania odpowiednich zabawek, które cieszą oraz edukują Twoje dzieci.

Wspólna zabawa jest podstawą budowania dobrych relacji z maluchem, dlatego staramy się oferować zabawki, które pozwolą Ci na spędzanie z nim fantastycznych chwil umacniających więź.

Dodatkowe informacje

Waga 0061 kg
Wymiary 15 × 57 × 123 cm