Igracek Multigo śmieciarz

5.89 

Opis

Jeżeli Twoje dziecko lubi zabawę w różne profesje, to zdecydowanie wartą uwagi zabawką będzie Igracek Multigo śmieciarz. Ta zabawka pozwala na ciekawą zabawę i naukę o różnych zawodach. Igracek cieszy się ogromną popularnością wśród bawiących się nim dzieci.

Śmieciarz Igracek MultiGo – specyfikacja

Zabawka śmieciarza wyprodukowana przez sprawdzoną i renomowaną czeską firmę EFKO jest wykonana z wysokiej jakości plastiku, który jest bezpieczny dla dzieci, a także wytrzymały, dzięki czemu zabawka starczy na długi czas zabawy. Śmieciarz Igracek MultiGo jest zabawką bezpieczną, dlatego nie musisz martwić się, że dziecko ją połknie i się zakrztusi. Mobilne elementy, jeszcze bardziej zwiększają ciekawe możliwości zabawy.

Dane techniczne:

– wysokość figurki – 8 cm
– wymiary opakowania – 6,6 cm x 9,2 cm x 2,8 cm
– przeznaczona dla dzieci 3+
– waga – 0023 kg

Śmieciarz Igracek MultiGo – sklep, cena, opinie

W naszym sklepie mamy duże doświadczenie w sprzedaży produktów dla dzieci, dzięki czemu dobrze wiemy jakie zabawki najbardziej przypadną im do gustu. Śmieciarz Igracek MultiGo, którego oferujemy w naszym asortymencie, dostępny jest w przystępnej i konkurencyjnej cenie. W przypadku wszelkich pytań związanych z produktami zachęcamy do skontaktowania się z naszą profesjonalną obsługą, która zapewni Ci wszystkie potrzebne odpowiedzi i informacje. Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami osób, które miały okazję zakupić śmieciarza Igracka z serii MultiGo i zobaczyć, jak dziecko się nim bawi.

Informacje dodatkowe

Waga 0023 kg
Wymiary 66 × 28 × 92 cm