Igracek Multigo 1+2 traktor w eko kartonie

32.38 

Opis

Igracek Traktor 1+2 – pojazd w eko kartonie

Zabawa jest sposobem na fantastyczną zabawę stworzonym przez czeskiego producenta EFKO. Produkt wykonany został z wysokiej jakości tworzywa, które wyróżnia się dużą odpornością na uszkodzenia. W wyniku tego możliwa jest wieloletnia doskonała zabawa z użyciem traktora, od której Twój maluch nie będzie potrafił się oderwać. Unikalny pojazd ze specjalnym systemem wymiany bajonet pozwala na szybką oraz łatwą wymianę naczep, a także pozostałych dodatków składających się na zestaw 1+2.

Czerwony ciągnik Zetor wyposażony jest w wymienną łyżkę oraz uniwersalną i praktyczną przyczepę, dzięki której maluch może przewozić niewielkie przedmioty, a tym samym czerpać maksymalną radość z zabawy. Produkty zostały precyzyjnie wykończone, dzięki czemu ich wygląd jest niezwykle realistyczny, co dodatkowo zwiększa zadowolenie z zabawy.

Igracek Traktor 1+2 – cena

Oferowany w naszym sklepie ciągnik będzie wspaniałym prezentem dla Twojego potomka, który pobudzi jego wyobraźnię, rozwinie umiejętności motoryczne oraz przyczyni się do rozwoju spostrzegawczości, a także myślenia logicznego oraz przestrzennego.

Znajdujące się w asortymencie naszego sklepu produkty wyróżniają się atrakcyjną ceną, dzięki której zdobywają pozytywne opinie ze strony zadowolonych rodziców. Ponadto samochód zapakowany jest w estetyczne kartonowe opakowanie, które cudownie nada się na prezent. Pojazd nadaje się dla dzieci powyżej trzeciego roku życia, które będą czerpały z niego najwięcej radości.

Dodatkowe informacje

Waga 0537 kg
Wymiary 365 × 125 × 155 cm