Huśtawka

73.14 

Opis

Dolu to niewielka huśtawka dla dzieci, która została zaprojektowana w trosce o najmłodszych użytkowników. Jest przeznaczona dla maluchów od 1. roku życia. W komplecie znajduje się siedzisko z oparciem oraz linki. Wymaga zamontowania na drzewie lub innym wyższym punkcie. Zielona huśtawka Dolu marki Wader została wykonana z wytrzymałych materiałów, czyli trwałego tworzywa sztucznego, które jest odporne na skrajne temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki pogodowe. Z tego powodu nie trzeba chować jej po zabawie. Mimo tego cena huśtawki jest bardzo atrakcyjna.

Huśtawka dla dzieci marki Wader została wyposażona w zabezpieczenia dla najmłodszych dzieci. Chodzi o blokadę z uchwytem, a także szelki. Posiadają one regulację, dlatego łatwo dopasujesz ich długość do wzrostu maluszka. Udźwig maksymalny wynosi 35 kg. Nie bez powodu huśtawka jest uznawana jako obowiązkowy element ogrodu, w którym bawią się dzieci.

Zielona huśtawka dla najmłodszych

Huśtawka Dolu jest uniwersalnym pomysłem na wyjątkowy upominek dla malucha. Dla dzieci huśtanie się jest czynnością naturalną i sprawiającą wiele radości, co ma swoje uzasadnienie naukowe. Kiedy malec był jeszcze w brzuchu mamy, bujał się właściwie przez cały czas, gdy chodziła. Dzięki temu jest to przyjemne odczucie dla najmłodszych. Podczas zabawy dziecko uspokaja się i wycisza emocje. Badania i opinie ekspertów potwierdzają, że huśtanie reguluje układ nerwowy u malców.

Podczas montażu warto pamiętać o odpowiednim wypoziomowaniu produktu, ponieważ jeśli siedzisko będzie krzywo powieszone, huśtawka może się obracać wokół własnej osi, co znacznie zmniejsza komfort korzystania z produktu.

W naszym sklepie znajdziesz również wiele innych zabawek ogrodowych. W każdym przypadku oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość. Zabawa w ogrodzie będzie jeszcze lepsza! Huśtawka Dolu na pewno spodoba się Twojemu dziecku.

Cechy produktu:

materiał: tworzywo sztuczne

maksymalny udźwig: 35 kg

sugerowany wiek: od 1 roku życia

Informacje dodatkowe

Waga 18 kg