Huśtawka jumbo 3 w 1

101.57 

Opis

Huśtawka Jumbo (3 w 1) DL 7055

Ta huśtawka będzie towarzyszyć twojemu maluchowi przez lata! Dzięki wyjątkowej konstrukcji umożliwiającej zmiany i dostosowanie poszczególnych części do wieku dziecka. Solidnie wykonana, z bezpiecznego antypoślizgowego tworzywa. Siedzisko jest odpowiednio wyprofilowane, co zapewnia stabilną pozycję. Mocne liny utrzymają dzieci w wieku od 6 miesięcy do 7 lat.
Huśtawkę można złożyć na 3 sposoby, robiąc z niej prostą huśtawkę bądź wersję z oparciem, a nawet w pełni zamkniętą z miejscem na nogi. Dzięki temu doskonale dopasowuje się do aktualnej wagi i możliwości dziecka. Montaż i demontaż są ławy, a mocowanie części zapewnia doskonałe bezpieczeństwo. Łatwa do utrzymania w czystości, zaprojektowana by sprawnie działać przez wiele lat.

Cechy huśtawki:
Wiek dziecka: 6 miesięcy – 7 lat
Wymiary: 43x49x30 cm
Długość lin: 130 cm
Maksymalna waga dziecka: 40 kg

Korzyści rozwojowe dla dziecka:
Huśtawka Dolu to wspaniałe wsparcie dla rodzica podczas wspólnych chwil z dzieckiem i budowania więzi. Podczas huśtania dziecko uspakaja się i wycisza swoje emocje. Dzięki tej czynności reguluje się układ nerwowy u dzieci przeciążonych bodźcami. Dzięki odpowiedniej konstrukcji dostosowuje się do wieku dziecka i wspiera rozwój na każdym etapie. 
 

dzięki wyjątkowej konstrukcji można huśtawkę dopasować do wieku dzieckasolidnie wykonana, z bezpiecznego antypoślizgowego tworzywasiedzisko jest odpowiednio wyprofilowane, co zapewnia stabilną pozycjęmocne liny utrzymają dzieci w wieku od 6 miesięcy do 7 latłatwa do utrzymania w czystościwymiary: 43x49x30 cmdługość lin: 130 cmmaksymalna waga dziecka: 40 kg

Dodatkowe informacje

Waga 2 kg