Huśtawka jumbo 3 w 1

101.57 

Opis

Huśtawka Jumbo 3 w 1 – dla zabawy i wyciszenia

Które dziecko nie lubi wyjątkowej zabawy na huśtawce? To wyjątkowy sposób spędzania wolnego czasu w świetny sposób, którym dzieci zawsze są zachwycone. Huśtawka Wader jest więc idealnym narzędziem do tego, aby umożliwić Twojemu dziecku atrakcyjną zabawę każdego dnia! Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu 3 w 1 nie musisz się martwić, że Twoja pociecha szybko z niego wyrośnie. W innych zabawkach tego rodzaju ta kwestia potrafi być szczególnie kłopotliwa, zważywszy na konieczność zmiany rozmiarów w sytuacji jego stopniowego wzrostu. W przypadku wyjątkowej Huśtawki Jumbo 3 w 1 możesz na stałe zapomnieć o tym problemie, ponieważ produkt dostosowuje się do Twojego malucha.

Ta wyjątkowa propozycja została wyposażona w szczególnie mocne liny, dzięki którym huśtawka utrzyma dzieci w wieku od 6 miesięcy aż do 7 lat. Niezależnie od wieku Twojej pociechy, specjalnie zaprojektowana konstrukcja jest gwarancją stabilnej postawy. Takie rozwiązanie sprawia, że nie musisz martwić się o ewentualne wady postawy, które mogą być zagrożeniem w przypadku produktów tego typu słabej jakości. Huśtawka dostępna w naszym sklepie to nie tylko atrakcyjne zestawienie kolorystyczne, ale także gwarancja pełnego bezpieczeństwa w trakcie zabawy.

Prawidłowy rozwój dziecka z huśtawką Wader

Zastanawiasz się, jak jeszcze możesz wykorzystać huśtawkę w atrakcyjnej cenie oprócz zabawy? Niewiele osób wie, że oprócz naturalnych korzyści wynikających z wykorzystywania huśtawki w długich godzinach zabaw, takie akcesorium ma również świetne działanie wyciszające. Powolny i regularny ruch wytwarzany podczas bujania na Huśtawce Wader przypomina dzieciom beztroskie czasy usypiania w wózku, kiedy to miały możliwość swobodnego relaksu. W opiniach rodziców podkreślane jest istotne zastosowanie huśtawki do uspokajania i wyciszania najmłodszych. To wyjątkowo przydatna opcja, dzięki której huśtawka może stać się zarówno świetną zabawką, jak i miejscem pozwalającym na uspokojenie emocji.

Cechy huśtawki:

Wiek dziecka: 6 miesięcy – 7 lat

Wymiary: 43 × 49 × 30 cm

Długość lin: 130 cm

Maksymalna waga dziecka: 40 kg

Informacje dodatkowe

Waga 2 kg