Grabie długie

5.98 

Opis

Prezentowany produkt to długie grabie, które sprawdzą się doskonale w przypadku każdego dziecka lubiącego bawić się w ogrodzie. Dzięki temu produktowi wyprawa na plażę, do ogródka, parku czy na plac zabaw będzie jeszcze ciekawszą przygodą! Grabie zabawkowe mają prostą konstrukcję i mogą być używane już przez maluchy powyżej 1. roku życia. Zabawka została wykonana z dbałością o najmniejsze szczegóły i jest stosunkowo spora, ponieważ jej długość wynosi 60 cm, dlatego może się sprawdzić podczas prawdziwego grabienia w ogrodzie. Mimo to jej cena wciąż jest bardzo atrakcyjna.

Dostępne w naszym sklepie grabie zabawkowe posiadają bardzo dobrą i przede wszystkim wytrzymałą budowę. Powinny więc sprostać nawet najbardziej szalonym pomysłom dziecka. Wykonano je z trwałego tworzywa sztucznego i metalu. Z pomocą zabawki maluch może budować zamki, czesać piasek czy pomagać rodzicom w ogrodzie. W opinii ekspertów wspólna zabawa z maluchem jest bardzo rozwijająca i dobrze wpływa na relacje z opiekunem – zacieśnia więzi i buduje wzajemne zaufanie. Metalowy trzonek zakończony został ergonomicznym uchwytem, dlatego korzystanie z produktu jest bardzo proste. Grabie dostępne są w pięciu wersjach kolorystycznych.

Zabawa z wykorzystaniem tej zabawki dobrze wpływa na wyobraźnię, kreatywność i myślenie przestrzenne. Ponadto korzystanie z zabawkowych grabi rozwija motorykę, sprawność manualną dziecka i koordynację wzrokowo-ruchową. Produkt będzie motywować malucha do spędzania czasu na świeżym powietrzu, co sprzyja produkcji witaminy D3.

Cechy produktu:

kolor: niebieski / różowy / zielony / żółty / czerwony

materiał: tworzywo sztuczne i metal

długość: 60 cm

sugerowany wiek: 1+

W naszym sklepie znajdziesz również wiele więcej ciekawych zabawek, które zapewnią Twojemu dziecku mnóstwo zabawy. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę, a także szybkie dostawy. Mamy ponad 10 lat doświadczenia na rynku – możesz nam zaufać!

Informacje dodatkowe

Waga 013 kg
Wymiary 60 × 18 × 65 cm