Gigant wywrotka pink

56.58 

Opis

Wielkie maszyny i pojazdy fascynują nie tylko chłopców, ale również dziewczynki. Z tego względu firma Wader postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom swoich najmłodszych klientek i wprowadziła produkt, który prezentujemy Wam na tej podstronie naszego sklepu internetowego – wyjątkową zabawkę Gigant Wywrotka Pink.

Różowa wywrotka Gigant

Dostępna w naszym sklepie internetowym piękna, różowa wywrotka to spełnienie marzeń wszystkich dziewczynek, które interesują się tym, jak działają różne pojazdy i maszyny i chciałyby mieć taki sprzęt na własność. Zabawka ta wyróżnia się sporą długością, która wynosi aż 55 cm. Co więcej – wywrotka została bardzo dobrze zaprojektowana, a do jej stworzenia użyto niezwykle trwałego tworzywa. Takie połączenie sprawiło, że jej maksymalna nośność to aż 150 kilogramów!

Tego typu zabawki są bardzo uniwersalne, ponieważ pociecha może bawić się nimi na podwórku, jak i wewnątrz domu i to dokładnie w ten sam sposób. Zatem jedyną kwestią, która w tym momencie ogranicza Twoje dziecko, jest jego wyobraźnia. Wywrotka jest też praktyczna – może służyć jako pojazd do przewożenia różnych przedmiotów i zabawek, a jeśli dziecko będzie miało taką ochotę, to może używać go jako jeździka.

Opinie rodziców, którzy zdecydowali się kupić ten pojazd w naszym sklepie, są bardzo pozytywne. Najczęściej wspominają oni w nich, że jest on bardzo starannie wykonany, niebywale trwały, a jego cena – bardzo atrakcyjna.

Znana i ceniona marka Wader

Chyba nie ma dziś w naszym kraju rodzica, który chociaż raz nie miał styczności ze znanym producentem zabawek WADER. Wyroby tej marki są powszechnie lubiane i cenione ze względu na swój ładny i prosty design, a także z uwagi na swoją ponadprzeciętną wytrzymałość, która jest wynikiem stosowania do produkcji bardzo dobrej jakości tworzywa sztucznego, które w dodatku jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia maluchów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zakupów.

Dodatkowe informacje

Waga 222 kg
Wymiary 55 × 32 × 36 cm