Gigant Truck wywrotka z przyczepą

98.72 

Opis

Zabawki, które przypominają pojazdy czy maszyny, które możemy spotkać od czasu do czasu na ulicy, są bardzo lubiane przez dzieci. Jeżeli więc Twoja pociecha pragnie wejść w posiadanie wyjątkowego pojazdu, którym będzie mogła bawić się na wiele różnych sposobów, to proponowany przez nas na tej podstronie Gigant Truck wywrotka z przyczepą firmy WADER będzie dla niej idealną zabawką. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym unikalnym produktem.

Gigant truck – wywrotka z przyczepą

Dostępna na tej podstronie wywrotka z przyczepą legendarnej polskiej firmy WADER wykonana została z dużą precyzją i z bardzo trwałych materiałów. Jest ona odporna na różne uszkodzenia mechaniczne, w tym duże obciążenia i wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. Pojazd ten ma aż 107 centymetrów długości, co sprawia, że w jego przyczepie pomieści się mnóstwo rzeczy, które maluch chce zabrać ze sobą.

Co więcej – dzięki temu, że zabawka wykonana została z bardzo trwałego tworzywa, jej nośność jest wręcz olbrzymia. W przypadku wywrotki to aż 150 kilogramów, a w przypadku przyczepy – do 60 kilogramów.

Jej wielofunkcyjna konstrukcja sprawia, że można bawić się nią na wiele sposobów, zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Doskonale sprawdzi się na prezent zarówno na urodziny, jak i na święta. Zdecydowanie jest to produkt wart uwagi.

Wader – oryginalne zabawki dla dzieci

Marka WADER jest powszechnie znana w naszym kraju. Od lat bowiem zajmuje się produkcją wysokiej jakości zabawek dla dzieci z tworzywa, które słyną ze swej wręcz niebywałej trwałości. Chcąc zadowolić naszych klientów, postanowiliśmy więc wzbogacić naszą ofertę o produkty tego producenta.

Opinie dotyczące naszego sklepu, które zostawili nasi dotychczasowi klienci, są bardzo pozytywne. Najczęściej wspominają oni w nich o tym, że mamy bardzo duży wybór a nasze ceny są bardzo przystępne. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do składania zamówień.

Informacje dodatkowe

Waga 478 kg
Wymiary 55 × 32 × 595 cm