Gigant Traktor ładowarka

72.22 

Opis

Dzieci uwielbiają zabawki, które odwzorowują prawdziwe różnego rodzaju pojazdy i maszyny. Nie inaczej jest w przypadku wyjątkowego produktu znanej marki WADER, którym jest prezentowany na tej podstronie naszego sklepu Gigant Traktor-ładowarka. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zabawka traktor-ładowarka

Dostępna w naszym sklepie zabawka traktor-ładowarka od polskiego producenta zabawek, legendarnej firmy WADER, to produkt naprawdę wysokiej jakości. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby wytrzymać nawet bardzo duże obciążenia, co od dawna jest znakiem rozpoznawczym marki – jej zabawki są niemal niezniszczalne. Tworzywo jest odporne nie tylko na nacisk czy zginanie, ale także na różne warunki pogodowe – zarówno upały jak i ulewne deszcze. Proponowany przez nas pojazd mierzy całe 60 centymetrów, a więc jest całkiem spory, a jego wygląd jest dosyć realistyczny. Zamontowana z przodu traktora specjalna łyżka jest całkowicie ruchoma, zapewnia dodatkowe możliwości zabawy. Świetnie sprawdzi się na prezent z dowolnej okazji, co jest dużym atutem tej zabawki.

Traktor przeznaczony jest do zabawy dla dzieci w wieku powyżej jednego roku życia, o czym należy pamiętać, decydując się na zakup.

Kupuj zabawki w sprawdzonym sklepie

Działamy na rynku już od wielu lat, oferując wysokiej jakości zabawki dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci zawsze byli zadowoleni i regularnie rozszerzamy swoją ofertę, dbając także o to, aby nasze ceny były jak najbardziej przystępne.

Opinie, które zostawiają nam nasi klienci, dotyczące zarówno naszego asortymentu, jak i obsługi klienta, są bardzo pozytywne. Najczęściej wspominają oni bardzo wysoką jakość dostępnych u nas produktów, atrakcyjne ceny, a także fachowe doradztwo. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień. Gwarantujemy, że zrobimy wszystko, aby zostało ono przygotowane i dostarczone najszybciej, jak to tylko będzie możliwe.

Informacje dodatkowe

Waga 285 kg
Wymiary 55 × 32 × 36 cm