Gigant Traktor Farmer ładowarka

67.34 

Opis

Gigant Traktor Farmer to zabawka o długości 60 cm w interesujących, farmerskich barwach. Przeznaczona jest w szczególności dla najmłodszych, którzy chętnie bawią się pojazdami różnego typu. Masywna, duża ładowarka może być wykorzystywana podczas zabawy do wielu czynności: budowania, ładowania czy przenoszenia. Ruchoma łyżka traktora giganta może służyć jako spychacz bądź ładowarka, co uatrakcyjni zabawę naszych pociech. W naszym sklepie internetowym rewelacyjna zabawka Gigant Traktor Farmer dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie – może być  doskonałym prezentem dla dziecka!

Gigant Traktor Farmer – ładowarka lub spychacz o wielu możliwościach

Dużą zaletą pojazdu jest solidność wykonania, która wpływa na trwałość i wytrzymałość konstrukcji – jej nośność to 100 kg. Gigant Farmer Traktor Ładowarka firmy Wader został wykonany z najwyższej jakości, bezpiecznego i nietoksycznego tworzywa odpornego na wszelkie warunki atmosferyczne. Dzięki temu dzieci mogą się nim bawić, kiedy chcą i gdzie tylko chcą – w domu, na podwórku, na tarasie czy w ogrodzie. Zabawa traktorem gigantem Wader stwarza dodatkowe możliwości do aktywności ruchowej, wspiera rozwój motoryczny dziecka oraz pobudza jego wyobraźnię i kreatywność. Duży zabawkowy traktor to świetny sposób na urozmaicenie każdej zabawy – może być główną zabawką dziecka, a także elementem zestawu, składającego się na przykład z różnych pojazdów. Wiele wariantów zabawy, jakich dostarcza traktor gigant to ogromna motywacja dla dziecka – można więc nauczyć go dzięki temu podstaw budowania domów, czy choćby podstaw konstruowania.

Dla kogo traktor gigant firmy Wader jest odpowiedni?

Duży zabawkowy traktor przeznaczony jest dla dzieci powyżej 1. roku życia, sprawdzi się więc doskonale w przypadku młodszych, ale również starszych dzieci. Duża wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne sprawiają, że zabawka może służyć dziecku przez wiele lat – potwierdzają to także liczne opinie rodziców. W naszym sklepie internetowym Traktor Ładowarka dostępny jest w atrakcyjnej cenie – zrób niespodziankę swojemu maluchowi!

Dodatkowe informacje

Waga 229 kg
Wymiary 60 × 32 × 36 cm