Gigant koparko-ładowarka

98.35 

Opis

Gigant koparko-ładowarka to idealna zabawka dla Twojego dziecka. Ten kolorowy pojazd nie tylko zachwyci oko Twojego syna, ale także produktywnie zapewni rozrywkę w czasie wolnym.  Koparko-ładowarka wyprodukowana jest przez firmę Wader, która od lat cieszy się pozytywnymi opiniami małych i dużych dzieci, a ich pozostałe produkty również znajdziesz w naszym sklepie. Przyjemna cena i świetny wariant kolorystyczny nie są jedynymi zaletami tego pojazdu.

Dlaczego kupno koparko-ładowarki dla dzieci jest dobrym pomysłem?

  • Produkt jest wytrzymałym pojazdem, co sprawia, że przetrwa wiele zabaw z maluchami, które będą cieszyć się ulubioną zabawką na długie lata.
  • Pojazd, jak nazwa “Gigant” wskazuje -nie jest małej, standardowej wielkości. Z pewnością zaciekawi pociechy swoimi rozmiarami i będzie skupiał na sobie uwagę.
  • Czerwono-niebieski produkt z żółtymi elementami zaskoczy Twoją pociechę swoim podstawowym, ale rzucającym się w oczy wariantem kolorystycznym.
  • Artykuł posiada dwie funkcje – koparkę i ładowarkę. Jeden produkt rozmaicie łączy w sobie dwa różne pojazdy i jest wyrobem dwa w jednym.
  • Materiał, z którego wykonana jest koparko-ładowarka sprawdzi się idealnie nie tylko w domu, ale i na dworze. Dziecko bez problemu pobawi się zabawką na podwórku i przy okazji pooddycha świeżym powietrzem.
  • Gigant koparko-ładowarka może być świetnym sposobem na nudę nawet dla tych najmniejszych, rocznych maluchów. Pomimo młodego wieku już mogą cieszyć się zabawą na wiele różnych sposobów, co od najmłodszych lat rozwinie kreatywność.

 

Koparko-ładowarki dla dzieci nie bez powodu są niezwykle popularne na rynku. Ich uniwersalność, wytrzymałość i solidnie zaprojektowana obudowa ma za zadanie posłużyć Twojemu dziecku jak najdłużej i jak najbardziej twórczo. Zapewne większość chłopców w młodszym czy starszym wieku marzy o tego typu zabawce. Kupując ją, otrzymujesz świetnej jakości produkt o dużym rozmiarze (55 × 32 × 595 cm) oraz spełnienie i radość Twojego synka.

Dodatkowe informacje

Waga 305 kg
Wymiary 55 × 32 × 595 cm